James Wan i Gary Bauberman zekranizują Miasteczko Salem Stephena Kinga

James Wan i Gary Dauberman, twórcy Obecności podejmują współpracę, aby wyprodukować adaptację powieści Miasteczko Salem Stephena Kinga.

James Wan i Gary Dauberman, twórcy Obecności podejmują współpracę, aby wyprodukować adaptację powieści Miasteczko Salem Stephena Kinga.

James Wan i Gary Dauberman będą producentami filmu Salem's Lot, opartego o powieść Miasteczko Salem autorstwa Stephena Kinga. Dauberman odpowiedzialny będzie dodatkowo za scenariusz do filmu.

Miasteczko Salem to historia wydana po raz pierwszy w 1975 roku. Bohaterem jest Ben Mears, który powraca do rodzinnego miasteczka. W nim zaczyna dochodzić do niepojętych i przerażających rzeczy. Nie wiadomo na razie, kto stanie za kamerą produkcji.

Przypomnijmy, że zdążyły już powstać dwie adaptacje. W 1979 powstała produkcja w reżyserii Tobe'a Hoopera, a także Mikael Salomon podjął się zadania adaptacji w 2004 roku.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV