Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Jest oświadczenie CBS w związku z ostatnimi tweetami Pauley Perrette

Stacja CBS postanowiło skomentować sprawę dotyczącą opublikowanych przez Pauley Perrette słów, w których stwierdza m.in., że była atakowana fizycznie.

Pauley Perrette w serialu Agenci NCIS wcielała się w postać Abby Sciuto. Postać żegna się z serialem w emitowanym obecnie sezonie, ponieważ jakiś czas temu aktorka poinformowała, że definitywnie odchodzi z obsady. Przypomnijmy, że Perrette należała do ekipy od roku 2003 i wystąpiła we wszystkich dotychczasowych sezonach.

Od momentu ogłoszenia jej decyzji, nikt nie zdradzał przyczyn takiego obrotu spraw. Wczoraj prezentowaliśmy wam komentarz aktorki, która w związku z kłamstwami i fałszywymi informacjami, postanowiła skomentować całą sytuację (cała wypowiedź TUTAJ). Stwierdziła, że jednym z powodów odejścia były wielokrotne ataki fizyczne na jej osobę. Zaraz potem specjalne oświadczenie wystosowała stacja CBS:

Pauley Perrette odeszła z NCIS i wszyscy będziemy za nią tęsknić. Ponad rok temu Pauley przyszła do nas z troską o atmosferę pracy na planie. Wzięliśmy sprawę na poważnie i pracowaliśmy wspólnie z nią, aby znaleźć rozwiązanie. Dążymy do bezpiecznego środowiska pracy we wszystkich naszych produkcjach.

Oświadczenie skomentowała sama aktorka, dziękując za wsparcie studia i stacji CBS, dodając, że zawsze były dla niej dobre:

-
-

Źródło: deadline.com/ zdjęcie główne: fot. Bill Inoshita/CBS

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.