Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "  

Advertisement
 

Pauley Perrette komentuje swoje odejście z Agentów: NCIS. Powodem przemoc?

Pauley Perrette odeszła z serialu Agenci NCIS po 15 latach w obsadzie. Teraz komentuje przyczyny swojej decyzji.

Pauley Perrette w serialu Agenci NCIS wcielała się w postać Abby Sciuto. Postać żegna się z serialem w emitowanym obecnie sezonie, ponieważ jakiś czas temu aktorka poinformowała, że definitywnie odchodzi z obsady. Przypomnijmy, że Perrette należała do ekipy od roku 2003 i wystąpiła we wszystkich dotychczasowych sezonach.

Od momentu ogłoszenia jej decyzji, nikt nie zdradzał przyczyn takiego obrotu spraw. Teraz jednak aktorka osobiście zabrała głos na Twitterze, decydując, że to najwyższa pora by przerwać milczenie. Jak twierdzi, kłamstwa i fałszywe informacje, które nagminnie pojawiają się w sieci, zaczynają już ją męczyć, w związku z czym postanawia skomentować sytuację w swoim własnym imieniu. W opublikowanej serii dość enigmatycznych tweetów mówi:

Może i popełniam błąd nie wyjawiając całej prawdy. Nie opowiadając Wam prawdziwej historii. Mam poczucie, że powinnam chronić ekipę, pracę i tak wiele zaangażowanych w nią osób. Ale jakim kosztem? Sama nie wiem. Staram się postępować właściwie, ale może cisza nie jest najlepszym wyborem jeśli chodzi o przestępstwo (…) Istnieje „maszyna”, która utrzymuje mnie w ciszy i dokarmia wszystkie te fałszywe historie na mój temat. Bardzo bogata, potężna maszyna. Bez moralności, bez zobowiązań do prawdy, a ja po prostu zostałam tutaj, czytając te kłamstwa i próbując chronić moją ekipę. Próbując zachować spokój. On to zrobił. Od zawsze popierałam programy przeciwko znęcaniu się nad innymi. Ale teraz już WIEM, bo to byłam JA. I czy to szkoła, czy praca, do której musisz chodzić – to przerażające. Ja odeszłam. Wielokrotne Ataki Fizyczne. Teraz NAPRAWDĘ to rozumiem. Bądźcie bezpieczni. Nic nie jest ważniejsze niż wasze bezpieczeństwo. Powiedzcie o tym komuś.

-
-

CBS nie udzieliło komentarza w tej sprawie.

 

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: Bill Inoshita/CBS
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead znów zaskakuje. 10. odcinek jest pięknym podsumowaniem poprawy jakości, w którym sama…

Ocena recenzenta:
8
Wiktor Fisz
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 1…

Kolejna telewizyjna historia o superbohaterach. Tego właśnie świat potrzebuje. A co powiecie na opowieści o…

Ocena recenzenta:
8
Piotr Piskozub
spoilery
-

Shazam! – herosów i złoczyńców będzie…

Do sieci trafiły zdjęcia zabawek promujących film Shazam! - potwierdzają one, że na ekranie zobaczymy…

Piotr Piskozub
-

MCU, X-Men i nie tylko. Marvel…

Na konwencie Toy Fair 2019 Marvel pokazał całą serię zabawek związanych z MCU, X-Men i…

Michalina Reda
breaking
-

Punisher i Jessica Jones skasowane. Koniec…

Punisher i Jessica Jones to seriale, które zostały oficjalnie skasowane przez Netflixa. Nie będzie nowych…

Michalina Reda
-

Avengers: Koniec gry – pełny zwiastun…

Kevin Smith wypowiedział się na temat promocji filmu Avengers: Koniec gry. Jego zdaniem, Marvel nie…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.