Joaquin Phoenix jako Joker! Zobacz aktora w charakteryzacji

Joaquin Phoenix gra Jokera i wiemy już, jak będzie wyglądał w pełnej charakteryzacji. Zobaczcie oficjalne wideo.

Joaquin Phoenix gra Jokera i wiemy już, jak będzie wyglądał w pełnej charakteryzacji. Zobaczcie oficjalne wideo.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  joaquin phoenix 

Joaquin Phoenix wciela się w Jokera w nowym filmie Todd Phillips. Jak dotąd mieliśmy okazję oglądać aktora tylko na zdjęciach z planu, gdzie jeszcze nie miał na sobie charakteryzacji.

Teraz jednak do sieci trafił oficjalny klip wideo udostępniony przez Warner Bros. i samego reżysera filmu Joker - pokazuje on przemianę głównego bohatera. Nie potwierdzono, czy to finalna wersja charakteryzacji, jednak na pewno pierwsza oficjalna, w jakiej mamy okazję oglądać antagonistę. Jeśli rzeczywiście tak zaprezentuje się w filmie, trzeba przyznać, że wygląda dość oryginalnie.

Jak Wam się podoba nowy Joker?

Joker wejdzie na ekrany kin 4 października przyszłego roku.

 

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: 9Gag/DC

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV