John Wick 4 - pokazano teaser na Cinemacon. Widzowie zachwyceni
John Wick 4 zakończył Cinemacon z przytupem. Co pokazano w teaserze?
John Wick 4 zakończył Cinemacon z przytupem. Co pokazano w teaserze?

John Wick 4 podbił Cinemacon. Zebrani dziennikarze są zgodni, że Chad Stahelski, Keanu Reeves i ich ekipa znów podwyższają poprzeczkę w sposobie kręcenia szalonych akcji i scen walk. Zwracają uwagę, że po raz pierwszy w serii John będzie walczyć używając nunczako. Dodają też, że całość była w stylu serii nie tylko widowiskowa, ale też ekstremalnie brutalna. Trailer też pokazał, że John współpracuje z postacią graną przez Laurence'a Fishburne'a. Co więcej historię osadzono w Tokio. Na razie nie wiadomo, kiedy teaser trafi do sieci.
John Wick 4 - co wiemy o filmie?
W obsadzie są Keanu Reeves, Ian McShane, Lance Reddick, Laurence Fishburne, Donnie Yen, Scott Adkins, Hiroyuki Sanada, Bill Skarsgard i Rina Sawayama. Za kamera ponownie stoi Chad Stahelski, współtwórca serii. Szczegóły fabuły nie zostały ujawnione.
Podczas panelu potwierdzono też, że Ana de Armas zagra główną rolę w spin-offie serii zatytułowanym Ballerina. Z uniwersum Johna Wicka. Za kamerą stanie Len Wiseman, a zdjęcia ruszą latem 2022 roku. Za sceny akcji będzie odpowiadać grupa 87Eleven, która realizowała wszystkie sceny akcji w serii John Wick.
John Wick 4 - premiera w kinach 24 marca 2023 roku.
Źródło: screenrant.com



naEKRANIE Poleca
ReklamaDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1979, kończy 46 lat
ur. 1986, kończy 39 lat
ur. 1980, kończy 45 lat
ur. 1972, kończy 53 lat
ur. 1984, kończy 41 lat

