Julie Ann Emery w obsadzie serialowego Paragrafu 22. Kogo zagra?

Gwiazda seriali takich jak Fargo i Zadzwoń do Saula dołączyła do obsady nowego serialu George'a Clooneya na podstawie książki Paragraf 22. Poznajcie szczegóły.

Gwiazda seriali takich jak Fargo i Zadzwoń do Saula dołączyła do obsady nowego serialu George'a Clooneya na podstawie książki Paragraf 22. Poznajcie szczegóły.

Nadchodzący serial Paragraf 22 bazuje na książce autorstwa Josepha Hellera pod tytułem Paragraf 22. Głównym bohaterem jest bombardier amerykańskich sił powietrznych, John Yossarian, który jest coraz bardziej zrezygnowany i sfrustrowany swoją pracą i który nie może pogodzić się z faktem, że nieznajomi ludzie próbują go zabić. Tytułowy Paragraf 22 to przepis mówiący o tym, że każdy żołnierz może zakończyć służbę na własną prośbę z powodu choroby psychicznej. Jednocześnie podkreśla, że ktoś, kto wychodzi z taką prośbą w trosce o uratowanie własnego życia nie może być chory psychicznie i tym samym nie może prosić o zwolnienie. Serial ma pokazać bezsens wojny w groteskowy sposób.

Właśnie poinformowano, że do obsady dołączyła Julie Ann Emery, aktorka znana między innymi z seriali Fargo, Preacher czy Zadzwoń do Saula. Emery zagra Marion Scheisskopf, żonę bohatera granego przez George'a Clooneya, która ma jednocześnie romans z Yossarianem. Gdy jest w towarzystwie męża, wydaje się smutna i znudzona, jednak przy swoim kochanku odżywa na nowo. Zaczyna żałować małżeństwa i coraz śmielej marzyć o piękniejszym życiu.

W obsadzie są także Hugh Laurie, Kyle Chandler i Giancarlo Giannini. Premiera planowana jest na 2019 rok.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: Michele K. Short/AMC

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV