Killer's Game - Dave Bautista negocjuje rolę w filmie akcji o płatnym zabójcy

Gwiazda Strażników Galaktyki może zagrać w najnowszym filmie od twórcy Eagle Eye.

Gwiazda Strażników Galaktyki może zagrać w najnowszym filmie od twórcy Eagle Eye.

Jak podaje portal Collider Dave Bautista jest na dobrej drodze, aby zagrać główną rolę w thrillerze akcji pod tytułem Killer's Game. Projekt ten krąży po Hollywood już od ponad 20 lat a wcześniej zaangażowany do udziału w nim był Jason Statham. Film wyreżyseruje D.J. Caruso. Całość powstanie dla STXfilms.

Głównym bohaterem produkcji jest Joe Flood, płatny zabójca, który szczyci się tym, że uśmierca tylko osoby, które na to zasługują. Pewnego dnia mężczyzna dowiaduje się, że jest śmiertelnie chory i zostało mu kilka miesięcy życia. Wobec tej fatalnej diagnozy Flood postanawia utworzyć otwarty kontrakt na swoją osobę dla zabójców z całego świata. Jednak wkrótce okazuje się, że w laboratorium doszło do pomyłki i Joe jest w pełni zdrowy. Teraz bohater będzie musiał powstrzymać swoich byłych współpracowników, którzy czyhają na jego życie.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: Sony Pictures

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV