Przeczytaj w weekend

Kler wyprzedza Quo Vadis. Nowy rekord w Box Office Polska

Kler kontynuuje podbój polskiego box office. Produkcja przebiła wynik Quo Vadis jeśli chodzi o frekwencję w kinach.

Kler kontynuuje podbój polskiego box office. Produkcja przebiła wynik Quo Vadis jeśli chodzi o frekwencję w kinach.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  KLER 

Kler to tegoroczny film Wojciecha Smarzowskiego, który już od samej premiery bije rekord za rekordem. Jakiś czas temu produkcja przekroczyła próg 4 mln widzów w kinach, pokonując tym samym wynik Avatar. Na tym nie koniec - film jest dalej wyświetlany na ekranach polskich kin, a słupki tylko rosną.

Kler - recenzja filmu

Właśnie poinformowano, że po czterech tygodniach wyświetlania Kler obejrzało już 4 339 089 widzów. Tym samym pobity został rekord należący do Quo vadis, a Kler stał się największym kinowym przebojem XXI wieku w naszym kraju. Na tę chwilę produkcja zajmuje trzecie miejsce jeśli chodzi o wynik oglądalności w - dwa pierwsze miejsca należą do Ogniem i mieczem i Pan Tadeusz. Warto jednak zaznaczyć, że chodzi tylko o liczbę widzów na seansach - jeśli mówimy o zarobkach, Kler zajmuje drugie miejsce, wyprzedzając Pana Tadeusza (zarobił 87 mln złotych, podczas gdy Pan Tadeusz ma na koncie 82.8 mln zł).

Quo Vadis od 17 lat był nieprześcignionym filmem jeśli chodzi o frekwencję w kinach. Przy tak dobrej passie Kleru, istnieje możliwość, że na tym nie koniec bicia rekordów.

Źródło: informacja prasowa / zdjęcie główne: Bartosz Mrozowski

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV