Kontynuacja filmu Jumper! Zobacz pełny zwiastun serialu sf Impulse

YouTube Red kontynuuje swoją ofensywą serialową. Impulse to ich pierwsza produkcja z wyższym budżetem.

YouTube Red kontynuuje swoją ofensywą serialową. Impulse to ich pierwsza produkcja z wyższym budżetem.

Adam Siennica

Adam Siennica

Fabuła serialu Impulse oparta jest na książce pod tym samym tytułem. Ściślej mówiące na trzecim tomie serii. Kinowy Jumper był adaptacją pierwszej książki. Za kamerą serialu stoi twórca filmu Doug Liman.

Bohaterką jest nastoletnia Henry, której życie w wyniku traumatycznych wydarzeń wywraca się do góry nogami. Dziewczyna odkrywa moce, których nie umie kontrolować.

Premiera w YouTube Red już 6 czerwca.

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV