Kościół z kości Stephena Kinga trafi do telewizji

Wiersz autorstwa mistrza literackiej grozy zostanie zaadaptowany na potrzeby serialu telewizyjnego.

Wiersz autorstwa mistrza literackiej grozy zostanie zaadaptowany na potrzeby serialu telewizyjnego.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Kino i telewizja nie mają dosyć twórczości Stephen King. Kolejne dzieło legendarnego pisarza trafi na mały ekran. Tym razem chodzi o wiersz z 2009 roku pod tytułem Kościół z kości, który został wydany w zbiorze Bazar złych snów. Prawa do utworu zakupiło studio Cedar Park Entertainment należące do Davida Ayera.

Wiersz opowiada o wyprawie w głąb niezbadanej dżungli, w której uczestniczyło 32 odkrywców. Jednak tylko trójka uszła z tej eskapady z życiem a jeden z ocalałych opowiada historię misji każdej osobie, która postawi mu drinka w barze.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: Maja Hitij/Corbis

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV