Kroniki Times Square – 2. sezon serialu ma już datę premiery

HBO podało datę premiery kolejnej serii produkcji stacji z Jamesem Franco w roli głównej.

HBO podało datę premiery kolejnej serii produkcji stacji z Jamesem Franco w roli głównej.

Serial Kroniki Times Square opowiada historię rozwoju przemysłu pornograficznego w Nowym Jorku lat 70. XX wieku. HBO ogłosiło, że 2. sezon produkcji zadebiutuje na antenie stacji 9 września. Pojawił się plakat promujący nadchodzącą serię. Jest on dostępny poniżej.

Kroniki Times Square - plakat 2. sezonu
fot. HBO

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV