Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Liga Sprawiedliwości – Darkseid miał walczyć z Aresem. Jest dowód

Okazuje się, że w filmie Liga Sprawiedliwości mieliśmy zobaczyć, jak Darkseid mierzy się z Aresem - tę wiedzę zawdzięczamy fanom DCEU.

Kilka dni temu portale DC Films Hub i Screen Rant dotarły do fotografii, które przedstawiają malowidła naścienne ze świątyni Amazonek – lokację tę mieliśmy według pierwotnych planów zobaczyć w filmie Liga Sprawiedliwości. Chodzi mianowicie o poniższe murale; na kilku z nich widzimy postać Darkseida:

Wszystko wskazuje na to, że niewykorzystany ostatecznie w historii złoczyńca miał na ekranie zmierzyć się z Aresem w sekwencji bitwy ludzi, Atlantydów i Amazonek z siłami Darkseida, która została ukazana na początku filmu. Jej opis znajduje się bowiem na jednym z murali. Fani DCEU postanowili przełożyć tekst ze starożytnej greki:

Sprzymierzeni odparli natarcie najeźdźców za pomocą żelaza, krwi i koni. Zeus chciał zatrzymać i zabić Skotomidisa (określenie używane na przewodzącego swojej armii Darkseida – przyp. aut.). Wezwał więc swojego syna, Aresa, aby ten dobił napastnika – Ares nie był jednak w stanie. Skotomidis spadł z nieba z ogromnym hukiem. Został pokonany i pozostawiony gwiazdom, a jego wojska podążały za nim. Zostawiły one trzy Mother Boxes. Każde z nich zostało oddane pod opiekę sprzymierzonych do czasu, aż Skotomidis raz jeszcze dokona inwazji.

Pozostałości po tych planach zobaczyliśmy również w ostatecznej wersji filmu. Na ekranie widzimy, jak Zeus strąca piorunem Steppenwolfa, a Ares w tym samym czasie wytrąca mu z dłoni jego potężny topór.

-
-

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: DC/We Got This Covered
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

MCU – Kto mógłby zagrać X-Men…

Kto mógłby zagrać w MCU X-Men po Avengers: Endgame? Poznajcie najlepsze propozycje fanów.

spoilery
-

MCU – powrót postaci i zaskakujące…

Przy okazji tegorocznej odsłony MCU, filmu Avengers: Endgame, powstają nowe produkty okolicznościowe promujące film. Tym…

Michał Kujawiński
-

Ile Netflix wydał na oryginalne produkcje…

Gigant streamingu platforma Netflix w zeszłym roku wydała ogromną ilość pieniędzy na realizacje i promocję…

-

Kobiety Mafii 2 – nowy zwiastun…

Do sieci trafił nowy oficjalny zwiastun kontynuacji filmu Kobiety Mafii w reżyserii Patryka Vegi.

Piotr Piskozub
-

Arrow – nowa wersja Suicide Squad…

Wiele wskazuje na to, że już niebawem w Arrow zobaczymy kolejną wersję Suicide Squad -…

Michalina Reda
-

Gra o tron – Sophie Turner…

Sophie Turner, która wciela się w Sansę w serialu Gra o tron, zdradziła, że nie…

Co o tym sądzisz?