Lucyfer - zwiastun 4. sezonu. Netflix pokazuje sceny z odcinków

Netflix w końcu opublikował pełny zwiastun 4. sezonu. Lucyfer powraca w maju.

Netflix w końcu opublikował pełny zwiastun 4. sezonu. Lucyfer powraca w maju.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  netflix 

Lucyfer ma trochę zmienić się w 4. sezonie, ponieważ jest to pierwsza seria produkowana przez Netflixa. Twórcy więc mogą pozwolić sobie na więcej, niż do tej pory, gdy byli ograniczani przez ramy telewizji FOX.

Lucyfer próbuje się otrząsnąć po tym, jak Chloe zobaczyła jego diabelską twarz. Teraz musi zmierzyć się z nowym wyzwaniem: Ewa, pierwsza grzesznica, wróciła. Czy pragnie zemsty za to, że wywabił ją z raju dawno, dawno temu ,czy może… czegoś zupełnie innego?

W obsadzie powracająTom EllisLauren GermanKevin AlejandroD.B. WoodsideLesley-Ann Brandt oraz Rachael Harris. W roli Ewy zobaczymy Inbar Lavi.

Premiera w Netflixie już 8 maja.

Źródło: Netflix / zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV