Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "

 

Advertisement

 

Manu Benett z rolą w serialu fantasy MTV „Shannara”

Aktor Manu Benett („Arrow”, „Spartacus”) wystąpi w serialu fantasy stacji MTV "Shannara", opartym na serii książek, których autorem jest Terry Brooks.

Manu Benett dołączył do stałej obsady serialu „Shannara”, umiejscowionym w naszym świecie, tysiące lat po zniszczeniu cywilizacji. Historia skupia się na rodzinie Shannara, której potomkowie są obdarzeni starożytną magią, i których przygody ciągle zmieniają przyszłość świata.

Aktor zagra druida o imieniu Allanon, który jest ostatnim przedstawicielem swego rodzaju w świecie „Shannara”. To mądry, spostrzegawczy i poważny człowiek, który wie, że rozpoczęło się coś ważnego, gdy Ellcrys, drzewo mądrości, zaczyna obumierać. Werbuje on głównego bohatera (Wil Ohmsford, pół człowiek, pół elf, grany przez Austina Butlera) do wypełnienia swojego przeznaczenia i uratowania czterech krain.

Czytaj także: „Better Call Saul” – promocyjne zdjęcia spin-offu „Breaking Bad”

Seria „Shannara” rozpoczęła się w 1977 roku i liczy ponad 25 książek, w tym liczne trylogie oraz prequel. Pierwszy 10-odcinkowy sezon oparty jest na drugiej książce z serii, „The Elfstones Of Shannara” (w Polsce wydanej pod tytułem „Kamienie Elfów Shannary”).

Autorami scenariusza są twórcy „Smallville”, Al Gough i Miles Millar. 2 pierwsze odcinki wyreżyseruje Jonathan Liebsman. Autor książek, Terry Brooks znajdzie się w gronie producentów wykonawczych. Serial zadebiutuje na antenie MTV w przyszłym roku.

Autor newsa: Stefan Łojko

 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

Gotham – tak będzie wyglądać Joker?…

Gotham nie tylko pokaże Batmana w ostatnich odcinkach serialu, ale także w pełni ukształtowanego Jokera.…

Adam Siennica
-

Bumblebee to reboot? Hasbro potwierdza

Bumblebee miał bardzo luźny związek z filmami serii Transformers. Pomimo tego producenci zapewniają, że to…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – grafiki superbohaterów…

Do sieci trafiły nowe grafiki postaci z filmu Avengers: Koniec gry. Zobaczymy je na materiałach…

Adam Siennica
-

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw…

Dwayne Johnson opublikował zdjęcia z ostatniego dnia na planie filmu Szybcy i wściekli: Hobbs i…

Adam Siennica
-

The Gifted: Naznaczeni – zdjęcia z…

The Gifted: Naznaczeni to serial inspirowany komiksach ze świata X-Menów. Zdjęcia pokazują ujęcia z ostatniego…

Adam Siennica
-

Code 8 – fragment filmu sci-fi…

Code 8 to pełnometrażowy film science fiction oparty na krótkometrażówce pod tym samym tytułem. Do…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]
 

Advertisement