Repertuar kin Nowość Program TV

Manu Benett z rolą w serialu fantasy MTV „Shannara”

Aktor Manu Benett („Arrow”, „Spartacus”) wystąpi w serialu fantasy stacji MTV "Shannara", opartym na serii książek, których autorem jest Terry Brooks.

Manu Benett dołączył do stałej obsady serialu „Shannara”, umiejscowionym w naszym świecie, tysiące lat po zniszczeniu cywilizacji. Historia skupia się na rodzinie Shannara, której potomkowie są obdarzeni starożytną magią, i których przygody ciągle zmieniają przyszłość świata.

Aktor zagra druida o imieniu Allanon, który jest ostatnim przedstawicielem swego rodzaju w świecie „Shannara”. To mądry, spostrzegawczy i poważny człowiek, który wie, że rozpoczęło się coś ważnego, gdy Ellcrys, drzewo mądrości, zaczyna obumierać. Werbuje on głównego bohatera (Wil Ohmsford, pół człowiek, pół elf, grany przez Austina Butlera) do wypełnienia swojego przeznaczenia i uratowania czterech krain.

Czytaj także: „Better Call Saul” – promocyjne zdjęcia spin-offu „Breaking Bad”

Seria „Shannara” rozpoczęła się w 1977 roku i liczy ponad 25 książek, w tym liczne trylogie oraz prequel. Pierwszy 10-odcinkowy sezon oparty jest na drugiej książce z serii, „The Elfstones Of Shannara” (w Polsce wydanej pod tytułem „Kamienie Elfów Shannary”).

Autorami scenariusza są twórcy „Smallville”, Al Gough i Miles Millar. 2 pierwsze odcinki wyreżyseruje Jonathan Liebsman. Autor książek, Terry Brooks znajdzie się w gronie producentów wykonawczych. Serial zadebiutuje na antenie MTV w przyszłym roku.

Autor newsa: Stefan Łojko

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Godzilla 2 – potworów jest znacznie…

W filmie Godzilla 2: Król potworów możemy zobaczyć znacznie więcej Tytanów, niż do tej pory…

Tymoteusz Wronka
-

Najlepsze książki 2018 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze książki 2018 roku. Lista będzie aktualizowana, jeśli tylko nasi redaktorzy i współpracownicy natrafią…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Endgame – martwa postać zauważona…

W filmie Avengers: Wojna bez granic przez działanie Rękawicy Nieskończoności, połowa istnień we wszechświecie przestała…

Piotr Piskozub
-

Marvel? DC? Sprzedaż komiksów w USA…

Poznaliśmy już dane na temat sprzedaży komiksów w USA w listopadzie - pojedynek Marvel vs.…

Adam Siennica
-

Godzilla 2: Król potworów – analiza…

Godzilla 2: Król potworów doczekał się pełnego zwiastuna. Tak jak poprzedni mówi o filmie więcej,…

Adam Siennica
spoilery
-

Wikingowie: sezon 5, odcinek 12 –…

Wikingowie w kolejnym odcinku nie zachwycają. Znów dużo scen o niczym, nudne postacie i słabe…

Ocena recenzenta:
4

Co o tym sądzisz?