Manu Benett z rolą w serialu fantasy MTV „Shannara”

Aktor Manu Benett („Arrow”, „Spartacus”) wystąpi w serialu fantasy stacji MTV Kroniki Shannary, opartym na serii książek, których autorem jest Terry Brooks.

Aktor Manu Benett („Arrow”, „Spartacus”) wystąpi w serialu fantasy stacji MTV Kroniki Shannary, opartym na serii książek, których autorem jest Terry Brooks.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Manu Benett dołączył do stałej obsady serialu Kroniki Shannary, umiejscowionym w naszym świecie, tysiące lat po zniszczeniu cywilizacji. Historia skupia się na rodzinie Shannara, której potomkowie są obdarzeni starożytną magią, i których przygody ciągle zmieniają przyszłość świata.

Aktor zagra druida o imieniu Allanon, który jest ostatnim przedstawicielem swego rodzaju w świecie Kroniki Shannary. To mądry, spostrzegawczy i poważny człowiek, który wie, że rozpoczęło się coś ważnego, gdy Ellcrys, drzewo mądrości, zaczyna obumierać. Werbuje on głównego bohatera (Wil Ohmsford, pół człowiek, pół elf, grany przez Austina Butlera) do wypełnienia swojego przeznaczenia i uratowania czterech krain.

Czytaj także: "Better Call Saul" - promocyjne zdjęcia spin-offu "Breaking Bad"

Seria Kroniki Shannary rozpoczęła się w 1977 roku i liczy ponad 25 książek, w tym liczne trylogie oraz prequel. Pierwszy 10-odcinkowy sezon oparty jest na drugiej książce z serii, „The Elfstones Of Shannara” (w Polsce wydanej pod tytułem „Kamienie Elfów Shannary”).

Autorami scenariusza są twórcy „Smallville”, Al Gough i Miles Millar. 2 pierwsze odcinki wyreżyseruje Jonathan Liebsman. Autor książek, Terry Brooks znajdzie się w gronie producentów wykonawczych. Serial zadebiutuje na antenie MTV w przyszłym roku.

Autor newsa: Stefan Łojko

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV