Martwe zło powróci? Sam Raimi ma świetne wieści dla fanów

Chcielibyście kolejnej produkcji z serii Martwe zło? Wygląda na to, że Sam Raimi ma dla Was dobre wieści.

Chcielibyście kolejnej produkcji z serii Martwe zło? Wygląda na to, że Sam Raimi ma dla Was dobre wieści.

Piotr Piskozub
Piotr Piskozub

Minął już ponad rok, od kiedy podjęto decyzję o skasowaniu serialu Ash kontra martwe zło - jednym z jego producentów był reżyser oryginalnego obrazu, Sam Raimi. Filmowiec w ramach kampanii promocyjnej swojej najnowszej produkcji, Pełzającej śmierci, w wywiadzie dla portalu Bloody Disgusting z optymizmem spogląda w przyszłość ekranowego cyklu:

Z przyjemnością stworzyłbym jeszcze jedną (odsłonę cyklu - przyp. aut.). Nie sądzę, by jej przyszłością była telewizja, ale Bruce Campbell, Rob Tapert i ja rozmawiamy o jednym czy dwóch podejściach do kolejnego filmu kinowego. W zasadzie pracujemy teraz nad pewnymi pomysłami. 

Raimi dodał jeszcze:

Byłbym podekscytowany, gdyby Bruce Campbell zmienił zdanie co do swojej emerytury i wrócił, tak, byśmy mogli stworzyć Evil Dead w oryginalnej linii (fabularnej - przyp. aut.). Jeśli tak się nie stanie, będę bardzo szczęśliwy, jeśli Fede Alvarez wróci i razem będziemy pracować nad kontynuacją jego filmu. Nie wiem jednak, czy w trakcie odnoszenia innych sukcesów on będzie zainteresowany powrotem do cyklu. 

Tak reżyser odniósł się do kwestii, gdzie ewentualny film plasowałby się na tle całej franczyzy:

Myślę, że to część uniwersum Evil Dead, ale nie fragment historii, w której pojawiał się Bruce Campbell. 

Co więcej, Raimi wyjawił, że ma pomysły również na wypadek braku powrotu Campbella i Alvareza - powinien je przedstawić w przeciągu najbliższych miesięcy. 

Źródło: Bloody Disgusting / zdjęcie główne: Starz

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV