Repertuar kin Nowość Program TV

Masters of the Universe – scenarzyści Iron Mana w ekipie filmu o He-Manie

Masters of the Universe, czyli innymi słowy aktorski film o He-Manie, jest w planach już od wielu lat. Wygląda na to, że sprawy ruszyły do przodu - właśnie zatrudniono nowych scenarzystów.

Masters of the Universe to dawno zapowiedziany projekt filmowy, który powstaje dla studia Sony. Produkcja będzie adaptacją historii z kultowej kreskówki i skupi się na bohaterze znanym jako He-Man. O projekcie słychać od ładnych paru lat, jednak na razie wciąż ma on pewne problemy z tym, by wyjść na prostą – skład członków ekipy tylko się zmieniał, a ostatnio z objęcia sterów w filmie zrezygnował także David S. Goyer, którego wiązano ze stanowiskiem reżysera.

Jakiś czas temu poinformowano, że reżyserami filmu zostaną bracia Aaron i Adam Nee. Dziś natomiast ogłoszono, że do napisania scenariusza zatrudniono Arta Marcuma i Matta Hollowaya, scenarzystów, którzy pracowali nad filmami takimi jak Iron Man, Transformers: Ostatni Rycerz, Punisher: Strefa wojny czy nadchodzący Men in Black International. Ich zadaniem jest napisanie nowego scenariusza – nie wiadomo, czy będą bazować na istniejącym już skrypcie autorstwa Goyera czy też stworzą historię od początku. Przypomnijmy, że Goyer mimo rezygnacji ze stanowiska reżysera, dalej będzie zaangażowany w projekt jako producent wykonawczy.

-
Plotka
-

Wygląda na to, że projekt powoli rusza do przodu – być może w najbliższym czasie poznamy kolejne informacje na jego temat. Będziemy informować na bieżąco.

Źródło: variety.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

X-Men i Deadpool w MCU? Co…

20 marca o godzinie 17:02 w życie wchodzi umowa, na mocy której 21st Century Fox…

Norbert Zaskórski
-

Diuna 1984 vs Diuna 2020 –…

Świat kina doczekał się już jednego widowiska na podstawie książki Diuna. Natomiast w 2020 roku…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zwiastuny filmu…

Joe Russo, współreżyser Avengers: Koniec gry potwierdził, żeby nie ufać zwiastunom. Wyjaśnił ich podejście do…

Adam Siennica
-

Stranger Things – pełny zwiastun 3.…

Netflix niespodziewanie opublikował pełny zwiastun 3. sezonu Stranger Things. Poznajemy szczegóły!

Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – zwiastun…

Quentin Tarantino po raz kolejny zebrał gwiazdorską obsadę. Zwiastun Pewnego razu... w Hollywood pokazuje pierwsze…

Michalina Reda
-

Gra o tron – Kit Harington…

Gra o tron to prawdopodobnie najbardziej znany współczesny serial, który stał się trampoliną do wielkiej…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.