Przeczytaj w weekend

Middle Earth: Shadow of War już oficjalnie. Zobaczcie świetny zwiastun gry

Wczorajsze plotki bardzo szybko zostały oficjalnie potwierdzone i już dziś do sieci trafił oficjalny zwiastun tej produkcji.

Wczorajsze plotki bardzo szybko zostały oficjalnie potwierdzone i już dziś do sieci trafił oficjalny zwiastun tej produkcji.

Wczoraj informowaliśmy Was o wycieku w amerykańskiej sieci sklepów Target, gdzie ujawniono sequel gry Middle-Earth: Shadow of Mordor, zaś już dziś informacja ta została potwierdzona, a do sieci trafił efektowny zwiastun tej produkcji. Niestety, nie zawiera on elementów rozgrywki, zamiast tego twórcy postawili na efektowną animację CGI, stworzoną przez studio Blur.

Czytaj także: Wyciek w Śródziemiu. Ujawniono grę Middle Earth: Shadow of War

W Middle Earth: Shadow of War gracze ponownie wcielą się w rolę strażnika - Taliona, otrzymają do dyspozycji nowy Pierścień Władzy i zmierzą się z Upiorami Pierścienia oraz samym Sauronem. Powróci również System Nemesis, który ma zostać dodatkowo rozszerzony i usprawniony.

Podążając za pozytywnym odbiorem gry Śródziemie: Cień Mordoru, znacznie rozszerzyliśmy każdy aspekt gry, wliczając w to świat, opowieść, systemy RPG, główny rdzeń rozgrywki oraz, rzecz jasna, rozwój historii gracza w Systemie Nemezis.Jako odwieczni fani świata Śródziemia jesteśmy wdzięczni za to, że mamy ten przywilej powołania do życia najbardziej niezwykłego świata fantasy, jaki kiedykolwiek powstał, w zupełnie nowy sposób na nowej generacji. Nie możemy się doczekać, by zobaczyć te wszystkie zadziwiające historie, które gracze stworzą i którymi będą się dzielić dzięki grze Śródziemie: Cień Wojny. – powiedział Michael de Plater, wiceprezes kreatywny w studiu Monolith Productions.

Gra Middle Earth: Shadow of War zadebiutuje 25 sierpnia na PC (Windows 10 i Steam), PlayStation 4 oraz Xboksie One (w tym przypadku gra obsłuży Xbox Play Anywhere).

Źródło: informacja prasowa

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV