Przeczytaj w weekend

Mortal Kombat – James Wan o kłopotach rebootu

Mortal Kombat ma być filmowym rebootem popularnej serii gier wideo. Teraz o kulisach projektu wypowiedział się producent, James Wan.

Mortal Kombat ma być filmowym rebootem popularnej serii gier wideo. Teraz o kulisach projektu wypowiedział się producent, James Wan.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Tagi:  James Wan 

O kinowym reboocie Mortal Kombat mówi się od kilku dobrych lat. Od 2016 roku z projektem związany jest James Wan. Twórca był przez pewien czas przymierzany do reżyserii filmu, jednak ostatecznie pozostał przy roli producenta. Teraz na spotkaniu prasowym promującym najnowsze widowisko reżysera, Aquaman, Wan wypowiedział się o etapie prac nad Mortal Kombat. Słowa twórcy nie zadowolą fanów, którzy oczekują na to widowisko.

Reżyser zdradził, że są pewne problemy związane z dopięciem budżetu filmu i znalezieniem odpowiedniego reżysera, który mógłby zrealizować ten projekt. Sam Wan jest zajęty kilkoma innymi produkcjami, więc nie ma czasu zaangażować się w Mortal Kombat. Reżyser chce być pewny, że dysponuje odpowiednimi zasobami twórczymi oraz finansowymi, aby zrealizować projekt na poziomie. Wygląda zatem na to, że póki co prace nad filmem nie poruszą się nawet na milimetr.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV