Motyw - nowy serial kryminalny TVN. Zdjęcia z planu i szczegóły

TVN ogłasza szczegóły nowego serialu kryminalnego. O czym opowiada Motyw?

TVN ogłasza szczegóły nowego serialu kryminalnego. O czym opowiada Motyw?

Adam Siennica
Adam Siennica
Tagi:  motyw 

Motyw opowiada o trzech postaciach - Luizie, "Czarnej" i Maksie. Fabułę otwiera zbrodnia, której tłem są tajemnicze sprzed lat. Za śledztwo będzie odpowiadać komisarz Paweł Szulc, a wszystko rozgrywać się ma we współczesnym Gdańsku. Nie zabraknie też retrospekcji z lat 80., które będą związane z historią.

W obsadzie są Małgorzata KożuchowskaAgnieszka GrochowskaMichal CzerneckiAndrzej KonopkaMagdalena WalachOlga Bołądź oraz Adam Ferency. Za kamerą stoi Paweł Maślona, który znany jest z filmu Atak paniki.

Za scenariusz odpowiada zespół: Tomasz Titkow (główny scenarzysta), Joanna Titkow i Ewa Popiołek, pod nadzorem kreatywnym Katarzyny Śliwińskiej-Kłosowicz (scenarzysta, m.in.: Drugiej Szansy, Pod Powierzchnią czy Diagnozy). Operatorem jest Mikołaj Łebkowski. Kierownikiem produkcji – Robert Feluch. Autorem scenografii jest Elwira Pluta, charakteryzacji Aneta Brzozowska, a kostiumów Dorota Williams. Montażem zajmie się Piotr Kmiecik i Wojciech Mrówczyński.

Prace na planie odbywają się w Warszawie oraz w Gdańsku. Potrwają do września 2019 roku, a premiera zaplanowana jest na wiosnę 2020 roku.

Źródło: TVN / zdjęcie główne: TVN

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV