Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

Multikino – 7 uczuć i inne polskie produkcje, które warto obejrzeć

W najbliższym czasie w sieci kin Multikino swoją premierę będą mieć interesujące polskie produkcje, w tym najnowsza komedia Marka Koterskiego.

W najbliższym czasie w Multikinie widzowie będą mogli obejrzeć kilka polskich produkcji od uznanych reżyserów, które mają zadatki, aby stać się hitami. 12 października Marek Koterski powraca po dłuższej przerwie ze swoją nową komedią 7 uczuć. Film opowiada historię Adasia Miauczyńskiego (w tej roli Michał Koterski) z czasów dzieciństwa. Powraca do tego okresu, aby nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Dzięki temu obserwujemy jego życie w szkole podstawowej, gdzie w role kolegów i koleżanek wcielają się wielkie nazwiska polskiego kina. W obsadzie są m.in. Maja Ostaszewska, Adam Woronowicz, Marcin Dorociński, Katarzyna Figura, Małgorzata Bogdańska, Gabriela Muskała, Robert Więckiewicz, Andrzej Chyra, Tomasz Karolak, Sonia Bohosiewicz, Joanna Kulig, Łukasz Simlat, Edyta Herbuś, Magdalena Cielecka, Cezary Pazura i wielu innych.

19 października do kin zawitają produkcje Jak pies z kotem oraz 53 wojny. Pierwsza z nich to słodko-gorzki obraz relacji rodzinnych, dla którego inspiracją jest prawdziwa historia reżysera projektu, Janusza Kondratiuka. Nie zabraknie momentów wzruszenia, autentycznej bliskości oraz scen nasyconych ironicznym humorem. Jest to historia dwóch braci. Gdy starszy z braci Andrzej, nagle zachoruje, młodszy pomimo różnic i nieporozumień podejmuje się opieki. W filmie zobaczymy Roberta Więckiewicza, Olgierda Łukaszewicza, Aleksandrę Konieczną i Bożenę Stachurę. Druga z produkcji także jest opowieścią zainspirowaną prawdziwymi wydarzeniami. W filmie śledzimy losy Anny (Magdalena Popławska), której mąż Witek (Michał Żurawski) jest korespondentem wojennym. Kobieta dosłownie traci zmysły czekając, aż wiecznie nieobecny mąż wróci z kolejnego pola walki.

9 listopada miłośnicy komedii romantycznych będą mogli obejrzeć film Planeta Singli 2, kontynuację hitu z 2016 roku. W produkcji związek Ani i Tomka przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

-
-

Źródło: informacja prasowa/zdjęcie główne: Robert Jaworski/WFDiF

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
spoilery
-

Elseworlds – co przegapiliście w crossoverze…

Chcemy Wam przedstawić listę easter eggów, które zostały pokazane w tegorocznym crossoverze Arrowverse, Elseworlds.

Piotr Piskozub
-

Najlepszy film Gwiezdnych wojen? Ostatni Jedi…

W sieci pojawiła się galeria zakulisowych zdjęć z planu produkcji Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi.

Michalina Reda
-

Filmy i seriale 2018 roku –…

Jak co roku Google przygotowało listę podsumowującą 2018 rok. Wbrew pozorom, najczęściej wyszukiwanym filmem w…

Dawid Muszyński
-

Mary Poppins powraca – recenzja filmu

Legendarna opiekunka powraca, tylko czy jest ku temu powód? Zapraszamy do lektury naszej recenzji.

Ocena recenzenta:
5
Adam Siennica
Plotka
-

Daredevil i inni Defenders w Disney+?…

Daredevil, Luke Cage i Iron Fist to seriale niedawno skasowane, czyli nie powrócą z kolejnymi…

Michalina Reda
-

Nie z tego świata – Jeffrey…

Nie z tego świata to serial, który jest w trakcie emisji 14. sezonu. Zgodnie z…

Co o tym sądzisz?