Przeczytaj w weekend

Multikino – 7 uczuć i inne polskie produkcje, które warto obejrzeć

W najbliższym czasie w sieci kin Multikino swoją premierę będą mieć interesujące polskie produkcje, w tym najnowsza komedia Marka Koterskiego.

W najbliższym czasie w sieci kin Multikino swoją premierę będą mieć interesujące polskie produkcje, w tym najnowsza komedia Marka Koterskiego.

W najbliższym czasie w Multikinie widzowie będą mogli obejrzeć kilka polskich produkcji od uznanych reżyserów, które mają zadatki, aby stać się hitami. 12 października Marek Koterski powraca po dłuższej przerwie ze swoją nową komedią 7 Uczuć. Film opowiada historię Adasia Miauczyńskiego (w tej roli Michał Koterski) z czasów dzieciństwa. Powraca do tego okresu, aby nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Dzięki temu obserwujemy jego życie w szkole podstawowej, gdzie w role kolegów i koleżanek wcielają się wielkie nazwiska polskiego kina. W obsadzie są m.in. Maja Ostaszewska, Adam Woronowicz, Marcin Dorociński, Katarzyna Figura, Małgorzata Bogdańska, Gabriela Muskała, Robert Więckiewicz, Andrzej Chyra, Tomasz Karolak, Sonia Bohosiewicz, Joanna Kulig, Łukasz Simlat, Edyta Herbuś, Magdalena Cielecka, Cezary Pazura i wielu innych.

19 października do kin zawitają produkcje Jak pies z kotem oraz 53 wojny. Pierwsza z nich to słodko-gorzki obraz relacji rodzinnych, dla którego inspiracją jest prawdziwa historia reżysera projektu, Janusza Kondratiuka. Nie zabraknie momentów wzruszenia, autentycznej bliskości oraz scen nasyconych ironicznym humorem. Jest to historia dwóch braci. Gdy starszy z braci Andrzej, nagle zachoruje, młodszy pomimo różnic i nieporozumień podejmuje się opieki. W filmie zobaczymy Roberta Więckiewicza, Olgierda Łukaszewicza, Aleksandrę Konieczną i Bożenę Stachurę. Druga z produkcji także jest opowieścią zainspirowaną prawdziwymi wydarzeniami. W filmie śledzimy losy Anny (Magdalena Popławska), której mąż Witek (Michał Żurawski) jest korespondentem wojennym. Kobieta dosłownie traci zmysły czekając, aż wiecznie nieobecny mąż wróci z kolejnego pola walki.

9 listopada miłośnicy komedii romantycznych będą mogli obejrzeć film Planeta Singli 2, kontynuację hitu z 2016 roku. W produkcji związek Ani i Tomka przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

Źródło: informacja prasowa/zdjęcie główne: Robert Jaworski/WFDiF

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV