Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Multikino – 7 uczuć i inne polskie produkcje, które warto obejrzeć

W najbliższym czasie w sieci kin Multikino swoją premierę będą mieć interesujące polskie produkcje, w tym najnowsza komedia Marka Koterskiego.

W najbliższym czasie w Multikinie widzowie będą mogli obejrzeć kilka polskich produkcji od uznanych reżyserów, które mają zadatki, aby stać się hitami. 12 października Marek Koterski powraca po dłuższej przerwie ze swoją nową komedią 7 Uczuć. Film opowiada historię Adasia Miauczyńskiego (w tej roli Michał Koterski) z czasów dzieciństwa. Powraca do tego okresu, aby nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Dzięki temu obserwujemy jego życie w szkole podstawowej, gdzie w role kolegów i koleżanek wcielają się wielkie nazwiska polskiego kina. W obsadzie są m.in. Maja Ostaszewska, Adam Woronowicz, Marcin Dorociński, Katarzyna Figura, Małgorzata Bogdańska, Gabriela Muskała, Robert Więckiewicz, Andrzej Chyra, Tomasz Karolak, Sonia Bohosiewicz, Joanna Kulig, Łukasz Simlat, Edyta Herbuś, Magdalena Cielecka, Cezary Pazura i wielu innych.

19 października do kin zawitają produkcje Jak pies z kotem oraz 53 wojny. Pierwsza z nich to słodko-gorzki obraz relacji rodzinnych, dla którego inspiracją jest prawdziwa historia reżysera projektu, Janusza Kondratiuka. Nie zabraknie momentów wzruszenia, autentycznej bliskości oraz scen nasyconych ironicznym humorem. Jest to historia dwóch braci. Gdy starszy z braci Andrzej, nagle zachoruje, młodszy pomimo różnic i nieporozumień podejmuje się opieki. W filmie zobaczymy Roberta Więckiewicza, Olgierda Łukaszewicza, Aleksandrę Konieczną i Bożenę Stachurę. Druga z produkcji także jest opowieścią zainspirowaną prawdziwymi wydarzeniami. W filmie śledzimy losy Anny (Magdalena Popławska), której mąż Witek (Michał Żurawski) jest korespondentem wojennym. Kobieta dosłownie traci zmysły czekając, aż wiecznie nieobecny mąż wróci z kolejnego pola walki.

9 listopada miłośnicy komedii romantycznych będą mogli obejrzeć film Planeta Singli 2, kontynuację hitu z 2016 roku. W produkcji związek Ani i Tomka przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

-
-

Źródło: informacja prasowa/zdjęcie główne: Robert Jaworski/WFDiF
 

 

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
Plotka
-

Avengers 4 – tytuł filmu pojawił…

Ciąg dalszy teorii i przypuszczeń odnośnie tytułu filmu Avengers 4. Czy mogliśmy poznać go już…

Adam Siennica
-

Chilling Adventures of Sabrina: sezon 1…

Chilling Adventures of Sabrina to serial oparty na komiksie pod tym samym tytułem z 2014…

Ocena recenzenta:
7
Adam Siennica
spoilery
-

Arrowverse – pojawi się superbohater z…

Arrowverse w grudniu 2018 roku doczeka się crossovera zatytułowanego Elseworlds. Tam też pojawi się superbohater…

Paweł Krzystyniak
spoilery
-

Red Dead Redemption 2 – mapa…

Red Dead Redemption 2 zaoferuje ogromną mapę, w której pojawią się lokacje znane z poprzedniczki,…

Adam Siennica
-

Bane z 5. sezonu Gotham. Zobacz…

Bane to kultowy wróg Batmana z komiksów DC. W 5. sezonie Gotham odegra kluczową rolę.

Norbert Zaskórski
-

Nielegalni: sezon 1, odcinki 1-3 –…

Canal+ nie zwalnia tempa. Po dobrze przyjętym przez widzów Belfrze i intrygującym Kruku prezentuje kolejny…

Ocena recenzenta:
8

Co o tym sądzisz?

To okno zamknie się automatycznie za 15 sek. [X]

 

To okno zamknie się automatycznie za 15 sek. [X]