Na noże - plakaty nowego filmu Riana Johnsona. Oto bohaterowie

Na noże to nowy film reżysera Ostatniego Jedi, Riana Johnsona. Zobaczcie plakaty promocyjne.

Na noże to nowy film reżysera Ostatniego Jedi, Riana Johnsona. Zobaczcie plakaty promocyjne.

Michalina Reda
Michalina Reda

Na noże to zapowiedziany film w reżyserii Riana Johnsona, twórcy produkcji Gwiezdne wojny: ostatni Jedi. Zapowiadany jest jako współczesna historia zagadkowego morderstwa - w filmie poznamy detektywa, który będzie starał się w specyficzny dla siebie sposób dojść do tego, kto zabił ofiarę. Jak dotąd recenzje na Rotten Tomatoes są znakomite.

Dziś do sieci trafiły plakaty z głównymi bohaterami produkcji. Każdy z nich został opisany przez Johnsona na jego koncie na Twitterze. Zobaczcie grafiki i przeczytajcie opisy postaci - mówią sporo o fabule.

 • Harlan Thrombey (Christopher Plummer) - najbardziej popularny autor tajemniczych powieści kryminalnych i patriarcha całego podstępnego klanu. Kiedy pojawia się martwy w tajemniczych okolicznościach, cała gra się rozpoczyna.
 • Detektyw Elliott (LaKeith Stanfield) - wyluzowany szef lokalnej policji. Jest gotów ogłosić Harlana samobójstwem... ale wtedy pojawiają się nowe wskazówki i motywy i nagle nie jest już taki pewien swojej teorii.
 • Marta Cabrera (Ana de Armas) - oddana opiekunka Harlana. To ona była najbliżej mężczyzny, a teraz skrywa swoje własne sekrety. Czyżby były to tajemnice, za które warto zabijać?
 • Walt Thrombey (Michael Shannon) - najmłodszy syn Harlana. Walt prowadzi rodzinną firmę wydawniczą, ale jego ambicje sięgają znacznie dalej. Czy zabiłby dla nich?
 • Jacob Thrombey (Jaeden Martell) - syn Walta. Spędza każdą chwilę dnia na swoim telefonie. Czy za jego pośrednictwem mógł budować swoją drogę do morderstwa?
 • Joni Thrombey (Toni Collette) - synowa Harlana. Czy byłaby wystarczająco zdesperowana by zabić?
 • Meg Thrombey (Katherine Langford) - córka Joni. Dobrze wykształcona, zdobywała wiedzę na najlepszych uczelniach w Nowej Anglii. Czy jej program nauczania obejmował też posługiwanie się nożem?
 • Linda Thrombey (Jamie Lee Curtis) - najstarsza córka Harlana. Ma głowę do interesów - czy serce do zabójstwa też?
 • Richard Thrombey (Don Johnson) - mąż Lindy. Kiedy jego tajemnice zaczną wychodzić na jaw, kto wie, jak daleko posunie się, by ukryć prawdę.
 • Ransom Thrombey (Chris Evans) - syn Richarda i Lindy. Jest trochę dwulicowy, ale też w czepku urodzony. Czy ma także nóż w kieszeni?
 • Benoit Blanc (Daniel Craig) - dżentelmen o wielkim uznaniu. To on musi rozwiązać sprawę zanim morderca ponownie zaatakuje.

Na noże - premiera jeszcze w tym roku.

Źródło: Twitter / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Robin Wright

Robin Wright

ur. 1966, kończy 54 lat

Katee Sackhoff

Katee Sackhoff

ur. 1980, kończy 40 lat

Patricia Arquette

Patricia Arquette

ur. 1968, kończy 52 lat

Taylor Kitsch

Taylor Kitsch

ur. 1981, kończy 39 lat

Sung Kang

Sung Kang

ur. 1972, kończy 48 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV