Nadciąga Mortal Kombat XI. Aktor głosowy się wygadał

Aktor głosowy Eduardo Garza chłapnął za dużo. Wygląda na to, że w przyszłym roku czeka nas powrót króla bijatyk. Nadciąga Mortal Kombat XI?

Aktor głosowy Eduardo Garza chłapnął za dużo. Wygląda na to, że w przyszłym roku czeka nas powrót króla bijatyk. Nadciąga Mortal Kombat XI?

Michał Czubak

Michał Czubak

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Utalentowany Meksykanin, Eduardo Garza, którego gracze hiszpańskojęzyczni mogą usłyszeć w grach OverwatchDragon Ball FighterZ wygadał się na Twitterze o tym, że powstaje kolejna odsłona kultowej i mającej bogatą historię bijatyki. Aktor mówi tutaj konkretnie o grze Mortal Kombat XI. Z tonu jego wypowiedzi wynika, że jest niezadowolony z tego, że Pink Noise Studios, odpowiadające za lokalizacje, postanowiła nie wykorzystać talentu głosowego aktora i wybrać kogoś innego, kto podłoży głosu postaciom Kung Lao i Reptile'a w nadchodzącej grze.

Wpis Garzy uruchomił lawinę plotek, z których te najbardziej gorące mówią, że oficjalna zapowiedź "jedenastki" nastąpi już wkrótce, podczas gali The Game Awards 2018, na której ma nie zabraknąć światowych zapowiedzi nowych tytułów.

fot. twitter.com

Ostatnią grą z cyklu było wydane w 2015 roku Mortal Kombat X, a więc trochę czasu minęło od ostatniej produkcji. Niewykluczone, że w tej sprawie "coś jest na rzeczy".

Źródło: twitter.com; psu.com / fot, WBIE

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV