Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Obsadzono córkę Ra’s Al Ghula w „Arrow”! [SPOILERY]

Ogłoszono nazwisko aktorki, która zagra znany czarny charakter z komiksów w drugim sezonie Arrow!

Katrina Law, znana z serialu o Spartakusie, wcieli się w Nyssę al Ghul, córkę Ra’s al Ghula i przyrodnią siostrę Tali. Nyssa w komiksach nosiła także nazwisko Raatko, gdyż ona i Talia mają inne matki. Talia al Ghul z uwagi na obecność w filmie The Dark Knight Rises jest najprawdopodobniej najbardziej znaną z dzieci al Ghula. 

Nyssa należy do Ligi Zabójców. Przybywa do Starling City, aby zmierzyć się z Czarnym Kanarkiem. Jest to już kolejna osoba z serialu o Spartakusie – mamy także Manu Bennetta (Slade Wilson) oraz Cynthię Addai-Robinson (Amanda Waller).

Jednocześnie portal EW.com informuje, że w grudniowym odcinku główny bohater dostanie… maskę! Producent wykonawczy Andrew Kreisberg opowiada, że chcieli to zrobić, bo Oliver jako superbohater ewoluuje ze Strzały w Zieloną Strzałą. Chcieli pokazać tę ewolucję także poprzez zmianę kostiumu. 

[cytat=mówi Kreisberg] Oliver zaczyna coraz bardziej akceptować bycie bohaterem, a to oznacza wyjście z cienia i stanie się symbolem, więc musi podjąć krok, by ukrywać swoją tożsamość. Pozwoli to mu na bardziej organiczną interakcję z ludźmi, niż stanie ze spuszczoną głową. [/cytat]

Producent wykonawczy podkreśla, że w związku z maską przygotowali bardzo ważny wątek w 9. odcinku, kiedy to ją nałoży. Za tym mają stać bardzo istotne motywy fabularne. 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – [SPOILER] rozwiąże…

W sieci pojawiła się teoria związana z filmem Avengers: Koniec gry i MCU, która pokazuje,…

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – Iron Man i…

Odbyły się w Stanach Zjednoczonych pierwsze pokazy prasowe filmu Kapitan Marvel. Ile jest scen po…

Adam Siennica
-

Pan Kleks i The Umbrella Academy.…

The Umbrella Academy to nowy serial Netflixa oparty na komiksach. Platforma wpadła na kapitalny pomysł,…

Adam Siennica
-

Wędrująca Ziemia trafi do Netflixa. Platforma…

Wędrująca Ziemia to drugi najbardziej dochodowy chiński film w historii ich kinematografii. Netflix kupił prawa…

Michalina Reda
-

HBO – nowości na marzec 2019.…

HBO zaprasza na kolejny miesiąc – prezentujemy Wam pełną listę filmów i seriali, które będą…

Michalina Reda
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 2…

2. odcinek Doom Patrol nosi tytuł Donkey Patrol i zadebiutuje jeszcze w tym tygodniu. Co…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.