Obsadzono córkę Ra’s Al Ghula w „Arrow”! [SPOILERY]

Ogłoszono nazwisko aktorki, która zagra znany czarny charakter z komiksów w drugim sezonie Arrow!

Ogłoszono nazwisko aktorki, która zagra znany czarny charakter z komiksów w drugim sezonie Arrow!

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  casting 

Katrina Law, znana z serialu o Spartakusie, wcieli się w Nyssę al Ghul, córkę Ra's al Ghula i przyrodnią siostrę Tali. Nyssa w komiksach nosiła także nazwisko Raatko, gdyż ona i Talia mają inne matki. Talia al Ghul z uwagi na obecność w filmie Mroczny Rycerz Powstaje jest najprawdopodobniej najbardziej znaną z dzieci al Ghula. 

Nyssa należy do Ligi Zabójców. Przybywa do Starling City, aby zmierzyć się z Czarnym Kanarkiem. Jest to już kolejna osoba z serialu o Spartakusie - mamy także Manu Bennetta (Slade Wilson) oraz Cynthię Addai-Robinson (Amanda Waller).

Jednocześnie portal EW.com informuje, że w grudniowym odcinku główny bohater dostanie... maskę! Producent wykonawczy Andrew Kreisberg opowiada, że chcieli to zrobić, bo Oliver jako superbohater ewoluuje ze Strzały w Zieloną Strzałą. Chcieli pokazać tę ewolucję także poprzez zmianę kostiumu. 

Producent wykonawczy podkreśla, że w związku z maską przygotowali bardzo ważny wątek w 9. odcinku, kiedy to ją nałoży. Za tym mają stać bardzo istotne motywy fabularne. 

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV