Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Octopath Traveler na PC już oficjalnie. Jest zwiastun i strona na platformie Steam

W czerwcu gracze pecetowi będą mogli zapoznać się z Octopath Traveler, udaną grą jRPG z konsoli Nintendo Switch.

W czerwcu gracze pecetowi będą mogli zapoznać się z Octopath Traveler, udaną grą jRPG z konsoli Nintendo Switch.

Niedawno w sieci pojawił się przeciek, że Octopath Travelertrafi na pecety. Taka informacja przez moment widoczna była na oficjalnej stronie wydawcy, firmy Square Enix. Teraz dostaliśmy oficjalne ogłoszenie, że taki port rzeczywiście jest szykowany. Potwierdzono też datę premiery - produkcja ta pojawi się na PC już 7 czerwca i ma być dostępna na Steamie, gdzie pojawiła się już stosowna zakładka.

Octopath Traveler to udana gra jRPG, wyraźnie inspirowana klasykami gatunku, takimi jak Chrono Trigger czy dawne odsłony serii Final Fantasy. Gracze przejmują tu kontrolę nad ośmioma grywalnymi bohaterami o różnych zdolnościach, poznają ich historie i biorą udział w turowych starciach. Tytuł ten zadebiutował na konsoli Nintendo Switch w 2018 roku.

Opublikowano też nowy zwiastun gry.

Źródło: youtube.com / fot. Square Enix

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV