Opis The Trial of The Flash i innych odcinków seriali DC powracających w 2018 roku

The CW opublikowało streszczenia odcinków powracających po przerwie seriali The Flash, Arrow i Supergirl.

The CW opublikowało streszczenia odcinków powracających po przerwie seriali The Flash, Arrow i Supergirl.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  arrow 

Każdy z seriali kończył się na cliffhangerze, który skutecznie miał pobudzić apetyty widzów. Supergirl pogrążona w śpiączce, zdradzony Arrow i Barry Allen trafiający przed oblicze sądu za morderstwo. Teraz opublikowano streszczenia tych odcinków.

Supergirl - Legion of Superheroes

Tytułowa bohaterka stara się wyleczyć z obrażeń, których doznała w wyniku walki z Reign. Mon-El rekrutuje jednego z członków Legionu, Brianiac-5, aby pomógł w wybudzeniu Supergirl ze śpiączki. Tymczasem Reign kontynuuje swoje zbrodnie w mieście. Odcinek napisany przez Dereka Simona i Erica Carrasco, wyreżyserował Jasse Warn.

Flash - The Trial Of The Flash

Barry walczy o swoje życie - kiedy rozpoczyna się proces Barry'ego, oskarżonego o zamordowanie Clifforda DeVoe, Iris i Joe muszę zdecydować, jak daleko posuną się, aby wyprowadzić Barry'ego z więzienia. Odcinek napisany przez Lauren Certo i Kristem Kim, wyreżyserował Philip Chipera.

Arrow - Divided

Olivier odkrywa prawdę o Cayden James - pomimo utraty połowy swojej drużyny, Olivier jest przekonany, że on, Felicity i Diggle mogą powstrzymać Caydena Jamesa i Black Sirena. Tymczasem Dinah spędza czas z Vincem. Odcinek napisany przez Bena Sokołowskiego i Emilio Ortegę, wyreżyserował James Bamford.

Odcinek Supergirl pojawi się 15 stycznia, nowy epizod Arrow zostanie wyemitowany 18 stycznia, a Flash 16 stycznia.

Źródło: comickbook.com/ zdjęcie główne: The CW

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV