Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "

 

Advertisement
 

Ośmiolatek najlepiej opłacanym youtuberem. W rok podwoił swoje zarobki

22 miliony dolarów. Tyle według Forbesa zarobił najlepiej opłacany YouTuber na świecie, który w tym roku skończył dopiero 7 lat. YouTube to nie tylko głos młodego pokolenia, to także maszynka do zarabiania pieniędzy.

Ryan z kanału Ryan ToysReview ma spore powody do zadowolenia. Ten młody YouTuber stał się prawdziwą gwiazdą serwisu Google i na swojej pasji zarabia grube miliony. A konkretnie 22 miliony w skali roku. Tak przynajmniej twierdzą analitycy, którzy dla Forbesa przeanalizowali kondycję finansową najbardziej wpływowych kanałów na YouTubie. Ryan prześcignął drugiego na liście Jake’a Paula o 500 tysięcy dolarów.

Ryan ToysReview to kanał w całości poświęcony recenzjom, zabawek. Podczas wywiadu z NBC Ryan stwierdził , że odniósł tak kolosalny sukces, ponieważ jest zabawny i dzieci lubią go oglądać. Choć kanał jest stosunkowo młody (rodzice Ryana założyli go w marcu 2015 roku), szybko wybił się na szczyty popularności. Okazało się, że chłopak ma prawdziwy talent i w roli youtubera sprawdza się wyśmienicie. W ciągu trzech i pół roku jego filmy odtworzono 26 miliardów razy, a kanał może pochwalić się 17,3 milionami subskrypcji.

Roczne zarobki wyliczono na podstawie filmów opublikowanych od 1 czerwca 2017 roku do 1 czerwca 2018 roku, a wśród tych 22 milionów zaledwie 1 milion pochodzi z materiałów sponsorowanych. 21 milionów udało się wygenerować wyłącznie z reklam zakotwiczonych w produkcjach Ryana. Co ciekawe, wartość kanału wzrosła dwukrotnie w ciągu ostatniego roku, co pozwala przypuszczać, że w kolejnych latach Ryan zarobi jeszcze więcej. Zwłaszcza że od sierpnia w sieci Walmart można kupić zabawki i ubrania sygnowane logo Ryan’s World. Zysk z ich sprzedaży zostanie uwzględniony w przyszłorocznym zestawieniu najlepiej opłacanych gwiazd YouTube’a.

Warto przy tej okazji wspomnieć o tym, że rodzice zatroszczyli się o przyszłość Ryana i 15% wszystkich zarobków przelewają na konto bankowe. Ich syn uzyska dostęp do tych środków dopiero po uzyskaniu pełnoletniości.

-
-

Poniżej prezentujemy aktualną listę najlepiej zarabiających YouTuberów w zestawieniu opracowanym przez Forbesa. Wszystkie kwoty to kwoty brutto, nie uwzględniające podatków, opłat agencyjnych oraz innych kosztów poniesionych podczas prowadzenia kanału:

  1. Ryan ToysReview – 22 mln dol.
  2. Jake Paul – 21,5 mln dol
  3. Dude Perfect – 20 mln dol.
  4. Daniel Middleton – 18,5 mln dol.
  5. Jeffree Star– 18 mln dol.
  6. Markplier – 17,5 mln dol.
  7. Evan Fong – 17 mln dol.
  8. Jacksepriceye – 16 mln dol.
  9. PewDiePie – 15,5 mln dol.
  10. Logan Paul – 14,5 mln dol.
Źródło: bbc.com / YouTube, Ryan ToysReview

 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead znów zaskakuje. 10. odcinek jest pięknym podsumowaniem poprawy jakości, w którym sama…

Ocena recenzenta:
8
Wiktor Fisz
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 1…

Kolejna telewizyjna historia o superbohaterach. Tego właśnie świat potrzebuje. A co powiecie na opowieści o…

Ocena recenzenta:
8
Piotr Piskozub
spoilery
-

Shazam! – herosów i złoczyńców będzie…

Do sieci trafiły zdjęcia zabawek promujących film Shazam! - potwierdzają one, że na ekranie zobaczymy…

Piotr Piskozub
-

MCU, X-Men i nie tylko. Marvel…

Na konwencie Toy Fair 2019 Marvel pokazał całą serię zabawek związanych z MCU, X-Men i…

Michalina Reda
breaking
-

Punisher i Jessica Jones skasowane. Koniec…

Punisher i Jessica Jones to seriale, które zostały oficjalnie skasowane przez Netflixa. Nie będzie nowych…

Michalina Reda
-

Avengers: Koniec gry – pełny zwiastun…

Kevin Smith wypowiedział się na temat promocji filmu Avengers: Koniec gry. Jego zdaniem, Marvel nie…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 35 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]