Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Patryk Vega rozpoczyna prace nad filmem Small World

Patryk Vega nie zwalnia tempa i rozpoczyna prace nad swoim, od dawna zapowiadanym, filmem w gwiazdorskiej obsadzie.

Patryk Vega nie zwalnia tempa i rozpoczyna prace nad swoim, od dawna zapowiadanym, filmem w gwiazdorskiej obsadzie.

Patryk VegaZa tydzień na platformie Showmax zadebiutuje najnowszy film kryminalny Patryka Vegi zatytułowany Plagi Breslau z Małgorzata Kożuchowska w roli głównej. Do tego w lutym 2019 roku do kin zawita druga część filmu Kobiety mafii z Olga Bołądź, Agnieszka Dygant i Katarzyna Warnke w obsadzie. To wcale nie oznacza, że Vega robi sobie przerwę by odpocząć. Reżyser właśnie rozpoczął pracę nad dawno zapowiadanym filmem Small World, opowiadający o handlu dziećmi. Docelowo w projekcie mają znaleźć się duże zagraniczne nazwiska. Dziś ogłoszono naziwsko pierwszego aktora. Jest nim Enrique Arce znany chociażby z serialu Dom z papieru. Vega pracował już z nim na planie Kobiety mafii 2.

Dodatkowo ogłoszono, że scenariusz do Small World jest autorstwa nie tylko Patryka Vegi ale także Olaf Olszewski. Film ma mieć swoją premierę w drugiej połowie 2019 roku.

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV