Przeczytaj w weekend

Pchła: kryminał Anny Potyry w przyszłym tygodniu

Już nie długo do księgarń trafi kryminał Anny Potyry zatytułowany Pchła. Przeczytajcie o szczegółach.

Już nie długo do księgarń trafi kryminał Anny Potyry zatytułowany Pchła. Przeczytajcie o szczegółach.

Wydawnictwo Zysk i S-ka planuje wydać w przyszłym tygodniu powieść pt. Pchła. Jest to kryminał autorstwa Anny Potyry, którego bohaterami są profilerka Iza Rawska i komisarz Adam Lorenz. Akcja powieści rozpoczyna się od morderstwa popełnionego w Wigilię.

Premiera Pchły została zaplanowana na 9 lipca.

Poniżej opis i okładka Pchły:

Pchła - okładkaŹródło: Zysk i S-ka

Demony przeszłości powracają.
Wigilia Bożego Narodzenia. Ulice Warszawy pustoszeją, mieszkańcy zaszywają się w zaciszu swych domów, by zasiąść przy świątecznych stołach. Jednak nie wszyscy. Adam Lorenz, komisarz Wydziału Zabójstw, dostaje wezwanie. W jednym z mieszkań zostaje zastrzelony młody mężczyzna. Miejsce zbrodni nie przypomina niczego, z czym Lorenz spotkał się podczas wieloletniej pracy w policji. Morderstwo wydaje się bardzo szczegółowo zaplanowane. Nie ma żadnych śladów. Nie ma podejrzanych. Nie ma motywu. Jedynym punktem zaczepienia jest stara fotografia pozostawiona przez zabójcę.
Do pomocy w śledztwie zostaje przydzielona profilerka Iza Rawska. Wspólnie z Lorenzem usiłuje odgadnąć, jaka historia kryje się za popełnioną zbrodnią. Nie mogą przypuszczać, że to dopiero jej początek…

Źródło: Zysk i S-ka / fot. Zysk i S-ka

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV