Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Pierwszy tom zbioru To, co najlepsze Harlana Ellisona w księgarniach

To, co najlepsze, zbiór opowiadań wybitnego pisarza fantastyki Harlana Ellisona, właśnie trafił do sprzedaży. Książka została objęta patronatem naEKRANIE.pl.

To, co najlepsze, zbiór opowiadań wybitnego pisarza fantastyki Harlana Ellisona, właśnie trafił do sprzedaży. Książka została objęta patronatem naEKRANIE.pl.

Ukazał się pierwszy tom zbioru To, co najlepsze. Tom 1. Jego autor, Harlan Ellisonzostał nazwany przez Washington Post jednym z wielkich żyjących amerykańskich autorów opowiadań. W swojej ponadpięćdziesięcioletniej karierze zdobył więcej nagród niż jakikolwiek inny żyjący twórca fantastyki. Ellison napisał lub zredagował ponad sto książek, ponad tysiąc siedemset opowiadań, esejów, artykułów i felietonów, ponad dwadzieścia scenariuszy telewizyjnych i kilkanaście filmowych.

To, co najlepsze Tom 1 - okładka
Źródło: Prószyński i S-ka

Książka ukazała się serii twardookładkowych omnibusów wydawnictwa Prószyński i S-ka. Wcześniej w jej ramach zostały wydane książki Ursula K. Le Guin (ZiemiomorzeSześć światów HainRybak znad Morza Wewnętrznego) czy Belgariada David Eddings.

To, co najlepsze. Tom 1 liczy 672 stron w twardej oprawie i kosztuje 69,00 zł.  Drugi tom ukaże się jesienią 2018.

Źródło: Prószyński i S-ka / fot. Prószyński i S-ka

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV