Problemy Deadpoola 2. Kompozytor rezygnuje z filmu

Junkie XL to autor muzyki w filmie Deadpool. Przez konflikt za kulisami Deadpoola 2 zdecydował się porzucić sequel.

Junkie XL to autor muzyki w filmie Deadpool. Przez konflikt za kulisami Deadpoola 2 zdecydował się porzucić sequel.

Junkie XL opublikował na Facebooku oświadczenie, w którym wyjawia, że z ciężkim sercem zdecydował się porzucić prace przy filmie Deadpool 2. Wszystko przez odejście reżysera.

- Kocham tę postać. Tworzenie muzyki do jego filmu było wielkim momentem w moim życiu pod względem osobistym i zawodowym. Z uwagi na ogłoszenie, że błyskotliwy, kreatywny reżyser, Tim Miller nie będzie pracować przy projekcie, zdecydowałem się przemyśleć cała sprawę. Tim był siłą napędową filmu Deadpool i to on skłonił mnie do pracy przy tej niesamowitej produkcji. Deadpool bez Tima mi nie pasuje i dlatego zdecydowałem się zrezygnować z tej pracy.

Czytaj także: Najlepsze filmy komiksowe 2016

Przypomnijmy, że oficjalnie Tim Miller porzucił projekt z uwagi na różnice kreatywne z Ryanem Reynoldsem. W nieoficjalnych doniesieniach amerykańskie media mówiły, że dotyczyło to kompletnie różnych wizji na sequel. Tim Miller chciał, by film stał się efektownym blockbusterem, a Ryan Reynolds stawiał na wulgarną komedię w stylu "jedynki". Konflikt dotyczył też aktora do roli Cable'a.

Amerykańskie media dostrzegają tutaj problem, że być może bez Tima Millera oparcie na poczuciu humoru Reynoldsa może być zgubne w skutkach. W końcu było wiele komedii z jego udziałem, które się na tym opierały i kończyło się to porażką komercyjną i artystyczną. Istnieje tutaj duże ryzyko, gdyż wpływ Millera na film mógł być większy, niż wszyscy sądzą. Muzyka także zbierała dobre recenzje, bo budowała klimat produkcji.

Na razie nie wiadomo, kto zastąpi Millera i Junkiego XL. Wśród kandydatów do reżyserii są David Leitch (John Wick), Drew Goddard (The Cabin in the Woods) oraz Magnus Martens (Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.). Premiera filmu w 2018 roku.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Kevin Alejandro

Kevin Alejandro

ur. 1976, kończy 44 lat

Russell Crowe

Russell Crowe

ur. 1964, kończy 56 lat

Jackie Chan

Jackie Chan

ur. 1954, kończy 66 lat

Francis Ford Coppola

Francis Ford Coppola

ur. 1939, kończy 81 lat

Clarke Peters

Clarke Peters

ur. 1952, kończy 68 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV