Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Program Jaka to melodia? Bez Roberta Janowskiego? Tabloid o powodach odejścia

Wygląda na to, że ze względu na zmiany w formule programu Jaka to melodia?, prowadzący muzyczne show Robert Jankowski, nie podpisze nowego kontraktu z TVP.
UWAGA! Ta treść to plotka, czyli może okazać się prawdą, ale nie musi.

Jak podaje Super Expres, Robert Janowski odmówił podpisania umowy na dalsze prowadzenie programu Jaka to melodia?. Informacja ta została potwierdzona także przez menadżerkę prowadzącego w rozmowie z Presserwisem. Tabloid wskazuje, że nie spodobała się prezenterowi zmiana formuły programu.

Janowski był związany z zewnętrznym producentem – zarabiał krocie na marce programu podczas tras koncertowych, imprez, itp. Być może obawiał się, że to straci – powiedziała gazecie osoba związana z produkcją.

Telewizja Polska zamierza dać dostęp do programu „zwykłym” osobom i zmienić sposób dobierania zawodników. Powodem jest m.in. dokładne odgadywanie piosenek już po jednym dźwięku. Jak dodaje informator gazety:

Castingi na uczestników były często pozorne, a w teleturnieju z czasem zaczęły występować wciąż te same osoby. Stało się to towarzystwem wzajemnej adoracji. Robert nawet organizował imprezy z nimi. Uczestnicy przed programem otrzymywali listę i uczyli się na blachę 600 piosenek, które pojawiały się w show. Dzięki temu odgadywali wszystko po ułamku sekundy.

Program przejdzie zatem spore zmiany i wiele wskazuje na to, że rozpoczną się od zmiany prowadzącego. Robert Janowski był związany z programem Jaka to melodia? od 21 lat.

-
-

Źródło: wp.pl/zdjęcie główne: TVP

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Avengers 4 – czy to jest…

Do sieci wyciekła grafika z Avengers 4 - może ona pokazywać nową broń Iron Mana,…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Marvel – oto najpotężniejszy heros w…

W jednej z komiksowych serii Marvel zaprezentował czytelnikom prawdopodobnie najsilniejszego superbohatera wszech czasów.

Michalina Reda
-

Powrót do przeszłości: Zobacz zdjęcia z…

Indiana Jones to słynny archeolog, którego wszyscy doskonale znamy z wielkich ekranów. W artykule zaprezentuję…

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty dla…

Gra o tron doczekała się inspirowanych poszczególnymi postaciami butów. Zobaczcie model Targaryen, który Adidas wprowadzi…

Paweł Krzystyniak
-

Wiedźmin 3 – jak zobaczyć statek…

Wiedźmin 3 nadal skrywa sporo sekretów. Jeden z nich został ujawniony przez twórców i zaskoczył…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Oficjalnie: komiks zmienia genezę Kapitan Marvel.…

Marvel zmienił w komiksie genezę postaci Kapitan Marvel. Na razie nie wiemy, czy na podobny…

Co o tym sądzisz?