Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Program Jaka to melodia? Bez Roberta Janowskiego? Tabloid o powodach odejścia

Wygląda na to, że ze względu na zmiany w formule programu Jaka to melodia?, prowadzący muzyczne show Robert Jankowski, nie podpisze nowego kontraktu z TVP.
UWAGA! Ta treść to plotka, czyli może okazać się prawdą, ale nie musi.

Jak podaje Super Expres, Robert Janowski odmówił podpisania umowy na dalsze prowadzenie programu Jaka to melodia?. Informacja ta została potwierdzona także przez menadżerkę prowadzącego w rozmowie z Presserwisem. Tabloid wskazuje, że nie spodobała się prezenterowi zmiana formuły programu.

Janowski był związany z zewnętrznym producentem – zarabiał krocie na marce programu podczas tras koncertowych, imprez, itp. Być może obawiał się, że to straci – powiedziała gazecie osoba związana z produkcją.

Telewizja Polska zamierza dać dostęp do programu „zwykłym” osobom i zmienić sposób dobierania zawodników. Powodem jest m.in. dokładne odgadywanie piosenek już po jednym dźwięku. Jak dodaje informator gazety:

Castingi na uczestników były często pozorne, a w teleturnieju z czasem zaczęły występować wciąż te same osoby. Stało się to towarzystwem wzajemnej adoracji. Robert nawet organizował imprezy z nimi. Uczestnicy przed programem otrzymywali listę i uczyli się na blachę 600 piosenek, które pojawiały się w show. Dzięki temu odgadywali wszystko po ułamku sekundy.

Program przejdzie zatem spore zmiany i wiele wskazuje na to, że rozpoczną się od zmiany prowadzącego. Robert Janowski był związany z programem Jaka to melodia? od 21 lat.

-
-

Źródło: wp.pl/zdjęcie główne: TVP
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

X-Men i Deadpool w MCU? Co…

20 marca o godzinie 17:02 w życie wchodzi umowa, na mocy której 21st Century Fox…

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – pokochaliście Skrulli z…

W MCU nastał nie tylko czas Kapitan Marvel, ale i Skrulli. Nowo wprowadzona rasa podbiła…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Koniec gry – wyciekły kolejne…

Kolejne materiały promujące film Avengers: Koniec gry trafiły do sieci. Przedstawiają one tytułowych bohaterów i…

naEKRANIE
-

Najlepsze filmy 2019 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze filmy 2019 roku. Oto produkcje, których jakości jesteśmy pewni, oglądaliśmy je i polecamy.

Michalina Reda
-

John Wick 3 – plakaty z…

John Wick 3 to nadchodząca część znanej serii akcji. Zobaczcie plakaty z głównymi bohaterami, które…

Michalina Reda
-

Star Trek: Discovery – co dalej…

Star Trek: Discovery jest w trakcie emisji 2. sezonu, a przed nami premiera 10. odcinka.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.