Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Rambo 5 – bohater w dwóch okresach czasowych na nowych zdjęciach

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia promujące najnowszą odsłonę serii o Johnie Rambo.

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia promujące najnowszą odsłonę serii o Johnie Rambo.

Rambo 5: Last Blood to nadchodząca kontynuacja losów tytułowego bohatera - w roli głównej powróci Sylvester Stallone. W fabule Rambo wyruszy na wojnę z meksykańskim kartelem narkotykowym po tym, jak bliska mu osoba zostaje porwana.

Stallone od jakiegoś czasu publikuje w sieci kolejne zdjęcia z filmu. Najnowsze przedstawiają młodego Johna Rambo w czasie jego służby w armii oraz obecny wygląd postaci.

 

Film ma zadebiutować jeszcze w tym roku.

Źródło: screenrant.com/zdjęcie główne: Instagram

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV