Ramówka CW na midseason 2014. Kiedy premiery „Star-Crossed” i „The 100”?

Oczekiwana ramówka CW na midseason 2014 w końcu ujrzała światło dzienne. Telewizja opublikowała daty premier nowych seriali oraz poinformowała o kilku zmianach w emisji poniedziałkowych produkcji.

Oczekiwana ramówka CW na midseason 2014 w końcu ujrzała światło dzienne. Telewizja opublikowała daty premier nowych seriali oraz poinformowała o kilku zmianach w emisji poniedziałkowych produkcji.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Stacja CW na midseason 2014 planuje emisję dwóch nowych seriali. Pierwszym z nich jest Star-Crossed, którego premiera zaplanowana została na 17 lutego 2014 roku. Serial emitowany będzie w poniedziałki o godzinie 20:00. Tego dnia Hart of Dixie (które powraca do ramówki 13 stycznia) uda się na kilkutygodniową przerwę. Produkcja powróci do ramówki 21 marca i zmieni dzień emisji na piątek, na godzinę 21:00.

Druga z nowych pozycji CW - The 100 zadebiutuje w ramówce 19 marca 2014 roku. Emitowana będzie w środy o godzinie 21:00 po Arrow. Z kolei emisja The Tomorrow People od 17 marca zostanie przeniesiona na poniedziałek. Aby zwolnić miejsce dla "TPP", 10 marca z ramówki poniedziałkowej wycofany zostanie na dłuższą przerwę w emisji serial Beauty and The Beast.

Oznacza to, że od 17 marca poniedziałkową ramówkę CW tworzyć będą: Star-Crossed oraz The Tomorrow People.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV