Ray Donovan - jest szansa na finałowy sezon. Aktor ma wiadomość dla fanów

Ray Donovan został skasowany przez amerykańską stację Showtime co wywołało burzę w sieci. Wygląda na to, że ma to wpływ na dalsze losy serialu.

Ray Donovan został skasowany przez amerykańską stację Showtime co wywołało burzę w sieci. Wygląda na to, że ma to wpływ na dalsze losy serialu.

Adam Siennica
Adam Siennica
Tagi:  Ray Donovan 

Ray Donovan został skasowany w lutym 2020 roku. Oznaczało to, że 7. sezon będzie ostatnim, a historia nie zostanie zamknięta, ponieważ seria miała otwarte zakończenie. Innymi słowy twórcy nie spodziewali się kasacji. To wywołało burzę w sieci i bardzo negatywne reakcje - oskarżano stację o zdradę lojalnych widzów.

Wygląda na to, że ten szum był naprawdę głośny i dotarł do kogo trzeba. Tak twierdzi Liev Schreiber, czyli aktor grający tytułową rolę w serialu. Ma dobre wieści dla fanów i prosi o ich wsparcie w mediach społecznościowych.

- Zbyt wcześnie, by powiedzieć kiedy czy jak, ale z odrobiną szczęścia i waszym dalszym wsparciem, powstaną nowe odcinki Raya Donovana.

Aktor nie wchodzi w szczegóły, ale z jego słów płynie prosty wniosek: trwają rozmowy o prawdopodobnym finałowym sezonie Raya Donovana. Być może włodarze telewizji Showtime naprawią swój błąd i zrobią to samo, co z Shameless - Niepokorni i Homeland, zamawiając finałowy sezon i wynagradzając wieloletnią lojalność widzów. Na razie nikt ze stacji Showtime nie komentuje słów aktora.

Jeszcze w styczniu 2020 roku twórcy mieli nadzieję na 8. sezon i z tą myślą 7. seria była tworzona. Na razie musimy czekać na rozwój sytuacji.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV