Repertuar kin Nowość Program TV

Razer zaprojektował kontroler i słuchawki gamingowe dla smartfonów

Razer postanowił uszczęśliwić miłośników gier mobilnych urządzeniami, które uprzyjemnią granie na telefonie. Do sprzedaży trafi kontroler Razer Raiju Mobile oraz pchełki Hammerhead USB-C ANC.

Razer stwierdził, że czas dołączyć do grona producentów oferujących pady zaprojektowane z myślą o urządzeniach mobilnych. Razer Raiju Mobile ma wszystko to, czego oczekiwalibyśmy po kontrolerze smartfonowym. Wyposażono go w regulowany uchwyt na telefon, gałki analogowe, zestaw czterech przycisków głównych, klawisze kierunkowe oraz triggery o regulowanym dystansie docisku. Ciekawie prezentują się także podkładki dotykowe, które pozwalają zmieniać czułość gałek analogowych. Funkcja ta ułatwi np. celowanie w strzelankach.

Sprzęt sparujemy z telefonem za pośrednictwem złącza USB-C bądź modułu Bluetooth. Na przednim panelu znalazło się także miejsce dla czterech guzików funkcyjnych: Start, Select, Back oraz Home. Warto zauważyć, że Razer Raiju Mobile będzie współpracować ze wszystkimi telefonami pracującymi pod kontrolą Androida w wersji Marshmallow, a nie tylko Razer Phone’em 2. Producent twierdzi, że na jednym ładowaniu kontroler przepracuje do 23 godzin, a w przyszłości będziemy mogli sparować go również z urządzeniami z Windowsem 7 lub nowszym.

Zdjęcie: Razer

Kolejnym gadżetem, który uprzyjemni granie w podróży są słuchawki Hammerhead USB-C ANC wyposażone w system aktywnej redukcji szumów. Co ciekawe, wbudowano w nie przetwornik cyfrowo-analogowy, który pobiera energię bezpośrednio z telefonu. Oznacza to, że gracze nie tylko usłyszą czysty dźwięk płynący ze słuchawek, zostaną także odcięci od szumów otoczenia.

-
-

Jak przystało na sprzęt Razera, za oba urządzenia przyjdzie nam sporo zapłacić. Kontroler Raiju Mobile wyceniono na 180 €, zaś słuchawki Hammerhead USB-C ANC na 100 €. Oba urządzenia mają trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku.

Źródło: The Verge / Zdjęcie: Razer

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

Michał Kujawiński
-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.