Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

 

 

Razer zaprojektował kontroler i słuchawki gamingowe dla smartfonów

Razer postanowił uszczęśliwić miłośników gier mobilnych urządzeniami, które uprzyjemnią granie na telefonie. Do sprzedaży trafi kontroler Razer Raiju Mobile oraz pchełki Hammerhead USB-C ANC.

Razer stwierdził, że czas dołączyć do grona producentów oferujących pady zaprojektowane z myślą o urządzeniach mobilnych. Razer Raiju Mobile ma wszystko to, czego oczekiwalibyśmy po kontrolerze smartfonowym. Wyposażono go w regulowany uchwyt na telefon, gałki analogowe, zestaw czterech przycisków głównych, klawisze kierunkowe oraz triggery o regulowanym dystansie docisku. Ciekawie prezentują się także podkładki dotykowe, które pozwalają zmieniać czułość gałek analogowych. Funkcja ta ułatwi np. celowanie w strzelankach.

Sprzęt sparujemy z telefonem za pośrednictwem złącza USB-C bądź modułu Bluetooth. Na przednim panelu znalazło się także miejsce dla czterech guzików funkcyjnych: Start, Select, Back oraz Home. Warto zauważyć, że Razer Raiju Mobile będzie współpracować ze wszystkimi telefonami pracującymi pod kontrolą Androida w wersji Marshmallow, a nie tylko Razer Phone’em 2. Producent twierdzi, że na jednym ładowaniu kontroler przepracuje do 23 godzin, a w przyszłości będziemy mogli sparować go również z urządzeniami z Windowsem 7 lub nowszym.

Zdjęcie: Razer

Kolejnym gadżetem, który uprzyjemni granie w podróży są słuchawki Hammerhead USB-C ANC wyposażone w system aktywnej redukcji szumów. Co ciekawe, wbudowano w nie przetwornik cyfrowo-analogowy, który pobiera energię bezpośrednio z telefonu. Oznacza to, że gracze nie tylko usłyszą czysty dźwięk płynący ze słuchawek, zostaną także odcięci od szumów otoczenia.

-
-

Jak przystało na sprzęt Razera, za oba urządzenia przyjdzie nam sporo zapłacić. Kontroler Raiju Mobile wyceniono na 180 €, zaś słuchawki Hammerhead USB-C ANC na 100 €. Oba urządzenia mają trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku.

Źródło: The Verge / Zdjęcie: Razer

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
spoilery
-

Venom w komiksie ma dziecko. To…

Komiksowy Venom ma dziecko - składa się tak, że jest to najbardziej niebezpieczny ze wszystkich…

naEKRANIE
-

Plakaty filmowe z minionego miesiąca. Zobacz…

Plakaty, jakie zadebiutowały w sieci w ostatnich tygodniach, promują nowe filmy i seriale. Zobaczcie galerię…

Monika Kubiak
spoilery
-

Nie z tego świata: sezon 14,…

Nie z tego świata powróciło z nowym sezonem, już czternastym, co samo w sobie zakrawa…

Ocena recenzenta:
7
Adam Siennica
-

Kler zaczyna podbijać Europę. Bije kolejny…

Kler pojawił się na ekranach w Wielkiej Brytanii i Irlandii, osiągając kapitalny wynik w box…

Dawid Muszyński
-

Daredevil: sezon 3, odcinek 1-6 –…

Daredevil powrócił do formy? Pogłoski okazały się prawdziwe! 3. sezon serialu o obrońcy z Hell’s…

Ocena recenzenta:
8
Piotr Piskozub
-

Avengers 4 – akcja fanów MCU.…

Fani MCU prowadzą na Twitterze zbiorową akcję, która ma zmusić Marka Ruffalo do ujawnienia tytułu…

Co o tym sądzisz?