Repertuar kin Nowość Program TV

Razer zaprojektował kontroler i słuchawki gamingowe dla smartfonów

Razer postanowił uszczęśliwić miłośników gier mobilnych urządzeniami, które uprzyjemnią granie na telefonie. Do sprzedaży trafi kontroler Razer Raiju Mobile oraz pchełki Hammerhead USB-C ANC.

Razer stwierdził, że czas dołączyć do grona producentów oferujących pady zaprojektowane z myślą o urządzeniach mobilnych. Razer Raiju Mobile ma wszystko to, czego oczekiwalibyśmy po kontrolerze smartfonowym. Wyposażono go w regulowany uchwyt na telefon, gałki analogowe, zestaw czterech przycisków głównych, klawisze kierunkowe oraz triggery o regulowanym dystansie docisku. Ciekawie prezentują się także podkładki dotykowe, które pozwalają zmieniać czułość gałek analogowych. Funkcja ta ułatwi np. celowanie w strzelankach.

Sprzęt sparujemy z telefonem za pośrednictwem złącza USB-C bądź modułu Bluetooth. Na przednim panelu znalazło się także miejsce dla czterech guzików funkcyjnych: Start, Select, Back oraz Home. Warto zauważyć, że Razer Raiju Mobile będzie współpracować ze wszystkimi telefonami pracującymi pod kontrolą Androida w wersji Marshmallow, a nie tylko Razer Phone’em 2. Producent twierdzi, że na jednym ładowaniu kontroler przepracuje do 23 godzin, a w przyszłości będziemy mogli sparować go również z urządzeniami z Windowsem 7 lub nowszym.

Zdjęcie: Razer

Kolejnym gadżetem, który uprzyjemni granie w podróży są słuchawki Hammerhead USB-C ANC wyposażone w system aktywnej redukcji szumów. Co ciekawe, wbudowano w nie przetwornik cyfrowo-analogowy, który pobiera energię bezpośrednio z telefonu. Oznacza to, że gracze nie tylko usłyszą czysty dźwięk płynący ze słuchawek, zostaną także odcięci od szumów otoczenia.

-
-

Jak przystało na sprzęt Razera, za oba urządzenia przyjdzie nam sporo zapłacić. Kontroler Raiju Mobile wyceniono na 180 €, zaś słuchawki Hammerhead USB-C ANC na 100 €. Oba urządzenia mają trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku.

Źródło: The Verge / Zdjęcie: Razer

 

 

Najlepsze z 24h

-

Avengers: Endgame – żaden z bohaterów…

Do sieci trafiła kolejna teoria dotycząca fabuły filmu Avengers: Endgame. Jeden z fanów założył scenariusz,…

Norbert Zaskórski
-

Predator – nieużyty szkic koncepcyjny przedstawia…

W sieci pojawił się nieużyty szkic koncepcyjny przedstawiający oblicze Ultimate Predatora z tegorocznego widowiska o…

Adam Siennica
-

Kobiety mafii 2 – zwiastun nowego…

Kobiety mafii 2 to kontynuacja hitu Patryka Vegi, która opowiada o kobietach w świecie gangsterów.…

-

Kapitan Marvel – Carol gotowa do…

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu Kapitan Marvel. Widzimy na nim tytułową bohaterkę gotową…

Michalina Reda
-

Oficjalnie – powstanie Doktor Strange 2.…

Doktor Strange na pewno powstanie - dziś jest to już oficjalne. Wraz z nowiną ogłoszono,…

Adam Siennica
-

Kapitan Marvel – czy postać z…

Brie Larson gra tytułową rolę w filmie Kapitan Marvel. Podczas wywiadu udzielonego na brazylijskim Comic…

Co o tym sądzisz?