Reed Morano reżyserką filmu Supergirl? Nowe plotki o złoczyńcy

W planach Warner Bros. jest pełnometrażowy film o Supergirl, a jedną z kandydatek do objęcia sterów jest Reed Morano. Teraz reżyserka komentuje pogłoski.

W planach Warner Bros. jest pełnometrażowy film o Supergirl, a jedną z kandydatek do objęcia sterów jest Reed Morano. Teraz reżyserka komentuje pogłoski.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

O tym, że film Supergirl jest w coraz poważniejszych planach Warner Bros., poinformowano przy okazji plotek o rezygnacji z Supermana Henry Cavill. Wówczas zagraniczne portale tłumaczyły, że wytwórni zależy bardziej na stworzeniu filmu o nowej superbohaterce aniżeli kontynuacji Człowiek ze stali.

Te doniesienia rozpędziły lawinę spekulacji i pogłosek, z których lwią część stanowią rozważania o reżyserze. Jednym z często powtarzanych nazwisk było nazwisko Reed Morano, która ma na swoim koncie epizody do świetnie ocenianego serialu Opowieść podręcznej, a także filmy takie jak Meadowland czy nadchodzący I Think We’re Alone Now. Teraz Morano odnosi się do pogłosek, tłumacząc, że nic jej na ten temat nie wiadomo, a także do spekulacji, jakoby nową Supergirl miała zostać Elle Fanning. Jak mówi:

To dziwne, bo nigdy nie otrzymałam w tej sprawie żadnego telefonu. Ktoś to wszystko wymyślił... Ale myślę, że Elle byłaby naprawdę świetną Supergirl.

Angaż kobiety-reżyserki do objęcia sterów w filmie o superbohaterce wydawałby się jednak prawdopodobną decyzją - DC i Warner Bros. zostali już wychwaleni za zatrudnienie Patty Jenkins, która stworzyła zeszłoroczną Wonder Woman. Na tę chwilę nie ma jednak żadnych potwierdzeń, w związku z czym musimy poczekać na oficjalne szczegóły.

Wraz ze spekulacjami o reżyserze, w sieci pojawiły się też nieoficjalne doniesienia o tym, że złoczyńcą, który mógłby pojawić się w filmie pełnometrażowym będzie Brainiac - ta sama postać, którą na tę chwilę możemy oglądać w serialu Krypton. Informacją podzielił się Daniel R z SuperBroMovies, który dodaje również, że akcja filmu miałaby rzekomo rozegrać się w latach 70., jeszcze przed tym, jak pojawił się Superman Cavilla.

fot. materiały prasowe

Pamiętajmy, że to również są tylko niepotwierdzone pogłoski. Należy podchodzić do nich z dystansem.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV