Repertuar kin Nowość Program TV
 

Reed Morano reżyserką filmu Supergirl? Nowe plotki o złoczyńcy

W planach Warner Bros. jest pełnometrażowy film o Supergirl, a jedną z kandydatek do objęcia sterów jest Reed Morano. Teraz reżyserka komentuje pogłoski.
UWAGA! Ta treść to plotka, czyli może okazać się prawdą, ale nie musi.

O tym, że film Supergirl jest w coraz poważniejszych planach Warner Bros., poinformowano przy okazji plotek o rezygnacji z Supermana Henry’ego Cavilla. Wówczas zagraniczne portale tłumaczyły, że wytwórni zależy bardziej na stworzeniu filmu o nowej superbohaterce aniżeli kontynuacji Człowieka ze stali.

Te doniesienia rozpędziły lawinę spekulacji i pogłosek, z których lwią część stanowią rozważania o reżyserze. Jednym z często powtarzanych nazwisk było nazwisko Reed Morano, która ma na swoim koncie epizody do świetnie ocenianego serialu Opowieść podręcznej, a także filmy takie jak Meadowland czy nadchodzący I Think We’re Alone Now. Teraz Morano odnosi się do pogłosek, tłumacząc, że nic jej na ten temat nie wiadomo, a także do spekulacji, jakoby nową Supergirl miała zostać Elle Fanning. Jak mówi:

To dziwne, bo nigdy nie otrzymałam w tej sprawie żadnego telefonu. Ktoś to wszystko wymyślił… Ale myślę, że Elle byłaby naprawdę świetną Supergirl.

Angaż kobiety-reżyserki do objęcia sterów w filmie o superbohaterce wydawałby się jednak prawdopodobną decyzją – DC i Warner Bros. zostali już wychwaleni za zatrudnienie Patty Jenkins, która stworzyła zeszłoroczną Wonder Woman. Na tę chwilę nie ma jednak żadnych potwierdzeń, w związku z czym musimy poczekać na oficjalne szczegóły.

-
-

Wraz ze spekulacjami o reżyserze, w sieci pojawiły się też nieoficjalne doniesienia o tym, że złoczyńcą, który mógłby pojawić się w filmie pełnometrażowym będzie Brainiac – ta sama postać, którą na tę chwilę możemy oglądać w serialu Krypton. Informacją podzielił się Daniel R z SuperBroMovies, który dodaje również, że akcja filmu miałaby rzekomo rozegrać się w latach 70., jeszcze przed tym, jak pojawił się Superman Cavilla.

fot. materiały prasowe

Pamiętajmy, że to również są tylko niepotwierdzone pogłoski. Należy podchodzić do nich z dystansem.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Norbert Zaskórski
-

Powrót do przeszłości: Zobacz zdjęcia z…

W czerwcu minęło 31 lat od premiery klasyka kina akcji z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli…

Michalina Reda
-

Chirurdzy – sezon 15. Zobacz zdjęcia…

Chirurdzy powracają z 15. sezonem. Do sieci trafiły nowe zdjęcia, które zapowiadają, co wydarzy się…

Michalina Reda
-

The Walking Dead – nowe zdjęcia…

Do sieci trafiła garść nowych zdjęć z 9. sezonu The Walking Dead, a także zza…

Wiktor Fisz
-

Najlepsze pierwsze odcinki znanych seriali

Pilotowy odcinek serialu często nadaje ton całej produkcji, stając się najznamienitszym przykładem jej wielkości. Zdarza…

Piotr Piskozub
-

Titans – Batman jednak z większą…

Zdjęcia testowe do serialu Titans mogą sugerować, że ekranowy Batman może odegrać w historii większą…

Piotr Piskozub
-

Kto się boi penisa Batmana? DC…

Okazuje się, że DC postanowiło ocenzurować cyfrową wersję komiksu Batman: Damned, w którym zobaczyliśmy penisa…

Co o tym sądzisz?