Rick i Morty - poznaliśmy datę premiery 4. sezonu animacji dla dorosłych

Na oficjalnym profilu na Facebooku serialu poinformowano, kiedy Rick i Morty powrócą z 4. sezonem.

Na oficjalnym profilu na Facebooku serialu poinformowano, kiedy Rick i Morty powrócą z 4. sezonem.

W maju zeszłego roku poinformowano o tym, że popularny serial animowany Rick and Morty doczeka się 4. sezonu. Teraz na oficjalnym profilu na Facebooku serialu potwierdzono, kiedy możemy spodziewać się premiery.

Popularny serial animowany dla dorosłych zadebiutuje w listopadzie tego roku. Twórcami serialu są Justin Roiland i Dan Harmon. Produkcja pojawi się na Adult Swim. Zobaczcie udostępniony plakat promujący serial:

Rick i Mortyźródło: Adult Swim

Źródło: fb.pl/zdjęcie główne: Adult Swim

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV