Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Seria Bravely Default powróci? Tajemniczy wpis twórców

Sympatyczne gry jRPG znane z konsoli Nintendo 3DS mogą powrócić, o czym wspominają sami twórcy. Szczegółów jednak póki co brakuje.

Na oficjalnym koncie marki Bravely Default na Twitterze pojawił się nowy wpis. Deweloperzy informują o wynikach swojej nowej produkcji – Octopath Traveler, która trafiła już do miliona graczy. Tweet zawiera jednak jeszcze coś interesującego – wzmiankę o serii Bravely.

Bravely Default i Bravely Second: End Layer to gry jRPG wydane na konsoli 3DS i oferujące bardzo klasyczną rozgrywkę, przypominającą wcześniejsze odsłony serii Final Fantasy. Niewykluczone, że niedawny wpis na Twitterze może oznaczać powrót tej marki – w formie portu obu gier na Nintendo Switch lub kontynuacji.

-
-

Co ciekawe, nie jest to pierwszy przypadek, kiedy twórcy przypominają sobie o tej serii. W grudniu wrzucili oni świąteczną grafikę, na której znajdowała się Edea – jedna z bohaterek cyklu. Co więcej, trzymała ona w rękach kontrolery Nintendo Switch.

Poniżej znajdziecie oryginalny wpis oraz jego tłumaczenie wykonane przez serwis AllGamesDelta, a także świąteczną grafikę.

Źródło: twitter.com / fot. Square Enix

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.