Przeczytaj w weekend

Shang-Chi - kto zagra herosa? Jest nieoficjalna lista kandydatów

Shang-Chi to nadchodzący film Marvela o tytułowym azjatyckim herosie. Kogo zobaczymy w głównej roli? Jest nieoficjalna lista nazwisk.

Shang-Chi to nadchodzący film Marvela o tytułowym azjatyckim herosie. Kogo zobaczymy w głównej roli? Jest nieoficjalna lista nazwisk.

Michalina Reda
Michalina Reda
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Shang-Chi to zapowiedziany solowy film Marvela o azjatyckim herosie. Z komiksów wiemy, iż nie posiada on supermocy, jednak przez lata życia w odosobnieniu od świata zewnętrznego stał się prawdziwym mistrzem sztuk walki. Shang-Chi to postać wywodząca się z Chin, w związku z czym zapowiedziany solowy film będzie pierwszym, w którym w roli głównej zobaczymy protagonistę z Dalekiego Wschodu.

Choć pierwsze pogłoski o filmie słychać już od dawna, jak dotąd nie poinformowano, kto zagra główną rolę w produkcji. Tymczasem dziś świat obiegły nieoficjalne pogłoski na temat listy kandydatów, której rzekomo przygląda się studio. Według informacji zagranicznych portali, pierwszy na liście ma być Ludi Lin, którego kojarzymy z produkcji takich jak Aquaman, Czarne lustro czy Power Rangers. Drugim kandydatem jest natomiast Ross Butler, który wystąpił między innymi w serialu 13 powodów czy filmie Shazam!. Nie ma potwierdzenia, że aktorzy już spotkali się z włodarzami studia, wobec czego na razie podchodźmy do tych rewelacji z przymrużeniem oka.

That Hashtag Show wspomina również, że Marvelowi zależy, by w filmie pojawił się także Donnie Yen. Choć istnieje szansa, że i w tym przypadku mowa o roli głównej, bardziej prawdopodobne wydaje się, że Yen miałby zagrać rolę mentora.

Shang-Chi - zdjęcia do produkcji miałyby rozpocząć się już w listopadzie. Będziemy informować o rozwoju projektu.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV