Przeczytaj w weekend

Spider-Man - twórcy Avengers: Koniec gry komentują odejście Pajączka z MCU

Podczas ostatniego wywiadu, reżyserzy Avengers: Koniec gry, Bracia Russo odnieśli się do odejścia Spider-Mana z Kinowego Uniwersum Marvela.

Podczas ostatniego wywiadu, reżyserzy Avengers: Koniec gry, Bracia Russo odnieśli się do odejścia Spider-Mana z Kinowego Uniwersum Marvela.

Michał Kujawiński
Michał Kujawiński

Spider-Man oficjalnie odszedł z Kinowego Uniwersrum Marvela i kolejna odsłona jego przygód będzie realizowana wyłącznie przez Studio Sony i będzie niezależna od tego, co akurat dziać będzie się w MCU. Nie tylko fani są zawiedzeni takim obrotem spraw i zaistniałą sytuację skomentowali teraz bracia Russo, reżyserzy filmu Avengers: Koniec gry.

Twórcy zanim skomentowali brak zgody pomiędzy Sony i Disneyem, odnieśli się także do trudności związanej z wprowadzeniem Spider-Mana do Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów.

To był wyjątkowo długi i trudny proces. Ale musieliśmy pomóc, aby mogło do tego dojść. Disney i wszyscy dobrzy ludzie z Sony znaleźli sposób, aby to zadziałało i trwało kilka filmów. Mieliśmy z tym wspaniałe doświadczenia i myślę, że publiczność naprawdę doceniła ten związek.

Bracia Russo twierdzą jednak, że była to trudna relacja i nie dziwią się specjalnie, że "małżeństwo" się rozpadło. Joe Russo stwierdził też, że mimo wszystko Sony popełnia "tragiczny błąd" i nie jest przekonany, że powtórzą sukces poprzednich filmów o Spider-Manie bez wsparcia MCU i Kevina Feige.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: marvel studios

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV