Przeczytaj w weekend

Star Wars Jedi: Upadły zakon - zaskakująca akcja promocyjna w polskich kinach. Oto wideo

W wybranych polskich kinach przygotowano nietypową akcję promującą Star Wars Jedi: Upadły zakon. Zobaczcie wideo z tego wydarzenia.

W wybranych polskich kinach przygotowano nietypową akcję promującą Star Wars Jedi: Upadły zakon. Zobaczcie wideo z tego wydarzenia.

Star Wars Jedi: Upadły zakon było promowane w Polsce w wyjątkowy sposób. Pod koniec grudnia, w wybranych kinach w Warszawie, Łodzi i Poznaniu przygotowano specjalną akcję w trakcie seansów filmu Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie. Jeden z graczy, którego wybierał sam Mistrz Yoda, otrzymywał kontroler do konsoli Xbox One i miał okazje zagrać w grę studia Respawn Entertainment na wielkim, kinowym ekranie. Wybrańcy otrzymywali również zestawy nagród, które wręczane były przez Szturmowców Imperium z 501. Legionu. 

Zobaczcie wideo z tego wydarzenia.

Star Wars Jedi: Upadły zakon to trzecioosobowa gra akcji stworzona przez amerykańskie studio Respawn Entertainment, której akcję osadzono tuż po wydaniu Rozkazu 66. Głównym bohaterem jest Cal Kestis, młody padawan, który uchodzi z życiem z pogromu Jedi. Produkcja spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy i krytyków, którzy docenili ciekawy, zróżnicowany gameplay, dopracowaną oprawę audiowizualną i wiele nawiązań dla fanów tego uniwersum. 

Źródło: youtube.com / fot. EA

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV