Przeczytaj w weekend

Stargirl jednak nie na DC Universe? The CW może przejąć serial

Stargirl to serial komiksowy, który miał pojawić się na platformie DC Universe. Zgodnie z nowymi pogłoskami, produkcja może zostać przejęta przez The CW.

Stargirl to serial komiksowy, który miał pojawić się na platformie DC Universe. Zgodnie z nowymi pogłoskami, produkcja może zostać przejęta przez The CW.

Michalina Reda

Michalina Reda

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Stargirl to serial komiksowy, który został ogłoszony podczas Comic-Conu w San Diego 2018. Poinformowano wówczas, że produkcja trafi na platformę DC Universe i będzie składać się z 13 odcinków. Fabuła skupia się na uczennicy 2. klasy liceum, Courtney Whitmore, która zainspiruje nieoczekiwaną grupę młodych herosów do walki ze złoczyńcami z przeszłości. Poznamy na nowo historię Stargirl oraz pierwszej drużyny superbohaterów, Justice Society of America.

Zgodnie z nowymi informacjami nie wiadomo, czy serial rzeczywiście trafi na DC Universe - jak się okazuje, projektem zainteresowana jest stacja The CW, która od lat emituje seriale na podstawie komiksów (przykładami niech będą Flash, Supergirl czy Batwoman). Źródłem tych rewelacji jest Jeff Sneider z portalu Collider, który uważa, że jeśli plotki znajdą swoje potwierdzenie, scenariusz serialu będzie musiał zostać wygładzony, specjalnie pod standardy stacji telewizyjnej. Wersje oryginalne natomiast mogłyby trafić na HBO Max, czyli nową platformę streamingową WarnerMedia.

Przeniesienie serialu Stargirl pozwoliłoby na połączenie fabuły z Arrowverse, a co za tym idzie - ewentualne crossovery w przyszłości. Pamiętajmy jednak, że na razie to tylko niepotwierdzona plotka i należy podchodzić do niej z dystansem.

Stargirl - premiera jeszcze w tym roku.

Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV