Stranger Things – nowe wideo promujące 3. sezon. Szczury w natarciu

W sieci pojawiło się krótkie wideo promujące kolejny sezon hitowego serialu Netflixa.

W sieci pojawiło się krótkie wideo promujące kolejny sezon hitowego serialu Netflixa.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

O fabule 3. sezonu Stranger Things nie wiadomo praktycznie nic. Niedawno gwiazda produkcji, Gaten Matarazzo zdradził, że w najnowszej odsłonie bohaterowie zmierzą się z dwoma poważnymi zagrożeniami. Teraz na oficjalnym koncie serialu na Twitterze zadebiutowało krótkie wideo promujące 3. serię. Materiał nie ukazuje bohaterów, ale grupkę szczurów biegnących przez jakiś magazyn. Być może jest to scena z produkcji.

Szczury odgrywają ważną rolę w promocji 3. sezonu. Pojawiły się na pierwszym plakacie, a tytuł jednego z odcinków nowej odsłony brzmi The Mall Rats. Pojawiły sie głosy, że wideo może zapowiadać zwiastun 3. sezonu, ponieważ 4 kwietnia przypada Światowy Dzień Szczura.

Zobaczcie materiał:

Premiera 3. sezonu 4 lipca na platformie Netflix.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV