Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Supergirl – Czerwona Córka atakuje. Nowy spot i zdjęcia

W sieci pojawiły się już spot i zdjęcia promujące kolejne odcinki serialu Supergirl.

W sieci pojawiły się już spot i zdjęcia promujące kolejne odcinki serialu Supergirl.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Stacja The CW zaprezentowała nowy spot kolejnego odcinka Supergirl, zatytułowanego Suspicious Minds. Dosłownie na chwilę pojawia się w nim sobowtór Dziewczyny ze Stali z Kasnii, który najprawdopodobniej atakuje śledzący ją dron. Postać ta w nawiązaniu do komiksu Superman. Czerwony syn została już ochrzczona mianem "Czerwonej Córki". Zobaczcie sami:

Mamy również okazję zobaczyć zdjęcia z odcinka Blood Memory, który zostanie wyemitowany 27 stycznia. Wiemy już, że poznamy w nim rodzinę Nii Nal, do której rodzinnego miasta uda się ona wraz z Karą.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: The CW

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV