 
 
                                    Stacja CBS zaprosiła łącznie kilkaset mam razem ze swoimi dziećmi na specjalny pokaz pilotowego odcinka "Supergirl". Na spotkaniu pojawiła się też Melissa Benoist, która zaskoczyła wszystkich zgromadzonych i została bardzo ciepło przyjęta.
Aktorka na spotkaniu powiedziała, że zdaje sobie sprawę z presji, jaka na niej ciąży przy pracy nad serialem "Supergirl".
Czytaj także: „Wikingowie” – 3. sezon na kanale HISTORY
- Jestem w pełni świadoma tego, jak wiele Supergirl znaczy dla fanów. Wiem, że ta superbohaetrka ma możliwość wpływać na ludzi w taki sposób, by byli lepsi. Chyba nie zdawałam sobie sprawy, jak wielkie jest to przedsięwzięcie, do póki nie wzięłam w nim udziału. Tak naprawdę jednak w pełni świadoma tego wszystkiego stanę się dopiero, gdy serial pojawi się w telewizji - powiedziała Benoist.
Materiał ze spotkania z fanami możecie obejrzeć poniżej.
Źródło: EW.com / Fot. CBS
 
 
    
 
 
                         
         
                                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                    
                     
                    
                     
                    
                     
                    
                     
                    
                     
             
             
             
            