Przeczytaj w weekend

Świat miniony: powieść sci-fi Toma Sweterlitscha w księgarniach

Świat miniony to thriller fantastyczny zawierający elementy znane z filmów 12 małp czy Incepcja. Przeczytajcie o szczegółach premiery.

Świat miniony to thriller fantastyczny zawierający elementy znane z filmów 12 małp czy Incepcja. Przeczytajcie o szczegółach premiery.

Bohaterką Świata minionego jest agentka specjalna Shannon Moss, która dostała za zadanie rozwiązanie sprawy zamordowania amerykańskiego żołnierza. Ostrzeżono ją, że ujrzy rzeczy, których jej umysł nie pojmie. Wkrótce będzie uwikłana w intrygę, w której duże znaczenie odgrywają podróże w czasie, ale i zbliżająca się zagłada.

Świat miniony to powieść Toma Sweterlitscha, która ukazała się dzisiaj nakładem Domu Wydawniczego Rebis. Książka została wydana w miękkiej oprawie ze skrzydełkami, liczy 416 stron, a jej cena to 34,90 zł. 

Świat miniony - okładkaŹródło: Rebis

Agentka specjalna Shannon Moss zostaje wyznaczona do rozwiązania sprawy zamordowania rodziny członka Navy SEAL i odnalezienia jego zaginionej córki. Odkrywa, że żołnierz był astronautą na pokładzie USS Waga, statku, który prawdopodobnie przepadł w najciemniejszych otchłaniach Głębokiego Czasu. Moss zna z własnego doświadczenia traumę powodowaną podróżami w czasie i uważa, że do zbrodni mogły doprowadzić powiązania żołnierza SEAL z przyszłością.
Agentka, zdecydowana odnaleźć dziewczynę, podróżuje w przyszłość, żeby zbadać jej możliwe wersje i znaleźć informacje, które pozwolą rozwikłać współczesne śledztwo. Ku jej przerażeniu przyszłość ujawnia, iż od tego dochodzenia zależy dużo więcej niż los czyjejś rodziny: Shannon na własne oczy widzi wznoszącego się ponad horyzont czasu i gnającego ku teraźniejszości Terminusa – przerażający i ostateczny koniec ludzkości.
Błyskotliwa i niepokojąca powieść „Świat miniony”, choć jest pełna szokujących pomysłów, pozostaje głęboko ludzką historią.

Źródło: Rebis / fot. Rebis

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV