Przeczytaj w weekend

Szefowa skasowana. Nie będzie 2. sezonu serialu Netflixa

Netflix spełnia swoją obietnicę i jest surowszy dla nowych seriali. Szefowa staje się kolejną ofiarą ich polityki.

Netflix spełnia swoją obietnicę i jest surowszy dla nowych seriali. Szefowa staje się kolejną ofiarą ich polityki.

Adam Siennica

Adam Siennica

Swego czasu włodarz Netflixa zapowiedział, że będą kasować więcej seriali. Niedawno pożegnaliśmy Sense8The Get Down. Dziś dołącza do nich Girlboss.

Czytaj także: Nasza recenzja 1. sezonu Szefowej

Jest to bardzo rzadka sytuacja, bo Netflix przeważnie zamawiał drugie sezony nowych seriali. Dlatego też jest to potwierdzenie zapowiedzi Reeda Hastingsa, szefa Netflixa, o kasowaniu większej ilości tytułów. Oczywiście ma się to opierać na wewnętrznych analizach oglądalności danego serialu. Innymi słowy ma to działać tak, jak w telewizji.

 

Źródło: thehollywoodreporter.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV