Szwajcarskie kino otworzyło sale VIP z łóżkami w miejscu foteli

Jeśli unikasz chodzenia do kina, gdyż najlepiej ogląda ci się filmy leżąc w łóżku, być może nadszedł czas, aby wybrać się do Szwajcarii. Do sali kinowej wyposażonej w łóżka.

Jeśli unikasz chodzenia do kina, gdyż najlepiej ogląda ci się filmy leżąc w łóżku, być może nadszedł czas, aby wybrać się do Szwajcarii. Do sali kinowej wyposażonej w łóżka.

Emil Borzechowski

Emil Borzechowski

Tagi:  kino 

Właściciele szwajcarskiego kina Cinema Pathé stwierdzili, że skórzane fotele dla VIP-ów są passé. Dlatego postanowili wprowadzić dla swoich najważniejszych gości nowy rodzaj sali kinowej, w której będą mogli na leżąco podziwiać najnowsze produkcje. W VIP bedroom miejsce klasycznych foteli zajęły podwójne łóżka. Jeśli ktoś chciałby odwiedzić tę nietypową salę, którą otwarto 9 maja, powinien wybrać się do Cinema Pathé w miejscowości Spreitenbach niedaleko Zurychu.

Salę wyposażono w 11 stanowisk, a każe z nich przygotowano tak, aby spełnić wyśrubowane standardy łóżkowych oglądaczy. Zagłówki mają regulowaną wysokość, widzowie otrzymują do dyspozycji poduszki oraz koce to przykrycia się podczas seansu. Nie zabrakło także stolika nocnego, na którym można postawić napoje oraz przekąski. Za taką przyjemność przyjdzie nam oczywiście sporo zapłacić. Standardowe bilety sprzedawane przez Cinema Pathé kosztują 19,5 franka (ok. 75 zł), a dostęp do sali VIP bedroom to koszt rzędu 49 franków (ok. 185 zł). W tej cenie otrzymamy jednak darmowy poczęstunek, na który nie będzie trzeba czekać w standardowej kolejce.

Zdjęcie: Pathé Schweiz

Aby zintensyfikować doznania i możliwie jak najbardziej przybliżyć oglądanie takich hitów jak Avengers: Koniec gry do domowych seansów, dla gości przygotowano nawet kapcie. Venanzio Di Bacco, szef Pathé Switzerland, zapewnił przy okazij, że pościel ze względów higienicznych będzie zmieniana po każdym seansie. Dzięki temu mamy poczuć się tak, jakbyśmy weszli do świeżo uszykowanego hotelowego łóżka.

A w sieci już pojawiają się żarty na temat tego, że dzięki tym salom narodzi się nowa generacja dzieci kina. Dosłownie i w przenośni.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV