Teoria wielkiego podrywu – znamy datę premiery finałowego odcinka

Znamy już datę premiery finałowego epizodu serialu Teoria wielkiego podrywu, który będzie ostatnim dla tego serialu.

Znamy już datę premiery finałowego epizodu serialu Teoria wielkiego podrywu, który będzie ostatnim dla tego serialu.

Godzinny finał 12. sezonu serialu Teoria wielkiego podrywu zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych już 16 maja. Będzie to także ostateczne zakończenie emisji popularnego serialu.

Na pożegnanie z widzami twórcy chcą przygotować coś wyjątkowego. Na razie nie są jednak znane żadne szczegóły dotyczące fabuły ostatniego odcinka. Wiemy na pewno, że epizod trwał będzie godzinę.

Teoria wielkiego podrywu - finał sezonu już 16 maja w stacji CBS w Stanach Zjednoczonych.

Źródło: screenrant.com/ zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV