Przeczytaj w weekend

Terminator: Mroczne przeznaczenie - Edward Furlong komentuje swój udział w filmie

Terminator: Mroczne przeznaczenie to zapowiedziany film, w którym - co właśnie potwierdzono - powróci John Connor. Edward Furlong odniósł się do swojej roli.

Terminator: Mroczne przeznaczenie to zapowiedziany film, w którym - co właśnie potwierdzono - powróci John Connor. Edward Furlong odniósł się do swojej roli.

Terminator: Mroczne przeznaczenie to nadchodzący film, w którym w rolach głównych powrócą Linda Hamilton i Arnold Schwarzenegger. Podczas tegorocznego konwentu San Diego Comic-Con poinformowano, że powróci także postać Johna Connora, syna Sary i Kyle'a Reese'a. W tej roli ponownie wystąpi Edward Furlong, który zagrał w filmie Terminator 2: Dzień sądu.

Dla aktora będzie to nie tylko powrót do swojej roli, ale też ponowny udział w wysokobudżetowej produkcji. Teraz podczas jednego z wywiadów zdradził, że nie będzie to znacząca rola, ale jest niezwykle szczęśliwy, że będzie miał okazję pojawić się jako John Connor raz jeszcze.

Nie wolno mi nic powiedzieć, ale tak, jest to mała rola. Ale wiesz, jestem tam, stary! Jestem tam i cieszę się, że wróciłem, naprawdę cieszę się, że to robię.

Aktor odniósł się także do sytuacji z 2003 roku, kiedy to odrzucił rolę w Terminator 3: Bunt maszyn. Furlong przyznał, że nie jest dziś zadowolony ze swojego wyboru, ale tym bardziej cieszył się z telefonu od twórców nowego filmu.

Terminator: Mroczne przeznaczenie - premiera filmu w Polsce odbędzie się 8 listopada.

Źródło: https://geektyrant.com/ zdjęcie główne: materiał rpasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV